Raksts par 6.d klases dalību projektā "Sporto visa klase" laikrakstā "Liesma"

Izveidots Pirmdiena, 04 Jūnijs 2018 10:39

Raksts pārpublicēts no laikraksta "Liesma"

Vamieras Pārgaujas sākumskolas 5. b klase ZZ Čempionāta finālā!

Izveidots Trešdiena, 30 Mai 2018 15:23

Vairāk foto šeit

  ZZ Čempionāts jau tradicionāli ir kļuvis par vienu no gada gaidītākajiem skolēnu notikumiem, ar kuru 2018. gadā apmeklētības ziņā varēs sacensties tikai Dziesmu un deju svētki. Tika prognozēts, ka ZZ Čempionāta norisē 2018. gadā iesaistīsies aptuveni 30 000 bērnu un jauniešu, no kuriem vismaz pusei vai 15 000 tūkstošiem skolēnu tika dota unikāla iespēja piedalīties arī ZZ Čempionāta finālā. Tas ir trīs reizes vairāk nekā pēdējos pāris gados, līdz ar to ierindojot ZZ Čempionātu Latvijas bērnu un jauniešu pasākumu TOP 2.

Lasīt tālāk: Vamieras Pārgaujas sākumskolas 5. b klase ZZ Čempionāta finālā!

Pētījums un viedaproces pievērš sportam un vieno Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6.d un 6.b klases

Izveidots Trešdiena, 30 Mai 2018 15:17

  Latvijas Olimpiskās komitejas veiktais pētījums pierāda, ka mūsu skolēni guļ par maz, bet sporto - pietiekami. Ja vien viņus sākumā drusku “ piespiež”. Valmieras Pārgaujas sākumskolas sestā klase, kas iesaistījās īpašā projektā, tagad aizraujas ar sportu un atzīst, ka tas vieno.

 Skolas teritorija ir plaša, tur vienā daļā puikas dzenā bumbu, tuvāk skolas ieejai meitenes met ritentiņus - skats iespaidīgs, kā akrobātikas festivālā. Tikmēr citi nolīduši ēniņā, jo spilgtā saule traucē saskatīt mobilā tālruņa ekrānā redzamo. Bērni kā jau bērni.

  Šajā mācību gadā divas šīs skolas sestās klases bija savā ziņā “ izmēģinājuma trusīši”. Nē, uz viņiem nepārbaudīja kādas zāles vai vitamīnus. Taču viņiem bija “ Garmin”  sporta viedaproces, kas pierakstīja katru viņu soli. Ar viedaproci varēja iet dušā, baseinā. Un aproce fiksēja arī miegā pavadīto laiku.

Vairāk informācijas šeit

Autortiesības © 2018 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator