Izstāde „Saules Zieds”

Izveidots Pirmdiena, 12 Novembris 2018 09:36

  4.-6. klašu korpusa otrajā stāvā  ir izkārtota pirmā izstāde „Saules Zieds”. Lai arī aiz loga jau vēls rudens, mūsu skolas telpās „dzeltenas saulespuķes aizvien vēl zied...”. Tie ir 6.klašu skolēnu grafiskie darbiņi ar dažādu formu un veidu saulespuķēm, kas tika „izplaucētas” vizuālās mākslas stundās. Radošie darbi tapa kā sveiciens un dāvana visiem skolotājiem, kas vēl kādu brīdi būs kā pateicība apskatāma izstādē. 

Attēlā : 6.a klases skolnieces Valērijas Stivrenieces „Saules Zieds”

Informāciju sagatavoja skolotāja I. Mežinska

Mēs esam 1.b klases skolēni, kas skolā mācās jau trešo mēnesi

Izveidots Pirmdiena, 12 Novembris 2018 09:33

Šajā laika posmā esam daudz ko jaunu piedzīvojuši. 

  Esam piedalījušies Valmieras maratonā.

  Esam apmeklējuši Valmieras jaunatnes centru „Vindu”, kur mūs uzaicināja Avelīnas mamma. Tur mēs bijām uz divām darbnīcām. Viena no darbnīcām bija „ Trases automodelisms”, kur  skolēniem bija iespēja savā starpā sacensties uzstādot ātrāko laiku braucot apli ar mašīnu. Starp zēniem un meitenēm bija liela konkurence, bet meitenēm veiksmīgāk gāja un bija labāks apļa laiks nekā zēniem. Otra darbnīca bija „ Ziķeru darbnīca”, kur skolēniem bija iespēja strādāt ar papīru un taisīt kastīti un pūcīti. Paldies Avelīnas mammai.

Lasīt tālāk: Mēs esam 1.b klases skolēni, kas skolā mācās jau trešo mēnesi

Labo darbu nedēļa 2.a klasē

Izveidots Piektdiena, 19 Oktobris 2018 08:31

  “Labo darbu nedēļā”  katrs paveica kādu labu darbu. 
2.a klases labais darbiņš bija palīdzība, Valmieras patversmē nonākušajiem, dzīvniekiem. Pārsteidza neplānoti lielā atsaucība no klases bērniem un viņu vecākiem. Tika sagādāta ne tikai pārtika suņiem un kaķiem, bet arī rotaļlietas, speciālie trauki,dažādi dzīvnieku kārumi un aukstajam laikam segas, pledi! Paldies par to! 

Lasīt tālāk: Labo darbu nedēļa 2.a klasē

Autortiesības © 2018 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator