Vēstule no valsts prezidenta kancelejas 3.c klases skolniecei Enijai Paeglei

Izveidots Trešdiena, 14 Oktobris 2020 10:11

Vislaimīgākais ir tas, kurš spēj laimīgus darīt citus./ A. Dimā/

Attālināto mācību laikā no 13.03.-31.05.2020. skolēniem ētikā bija mājas darbs - uzrakstīt/izveidot atzinības rakstu cilvēkam, kuru ļoti ciena. Katrs darbs bija ļoti īpašs un sirsnības pilns. Ar lielu prieku un apbrīnu aplūkojām Enijai Paeglei adresētu vēstuli no Latvijas valsts prezidenta Egila Levita kancelejas. Paldies Enijai un viņas vecākiem par drosmi un dalīšanos priekā. 

3.c klases audzinātāja Baiba

Labo darbu nedēļa

Izveidots Trešdiena, 14 Oktobris 2020 09:29

"Labo darbu nedēļa" ir laiks, kad izskan īpašs aicinājums palīdzēt gan līdzcilvēkiem, gan dzīvnieciņiem, gan Latvijas dabai, gan sabiedrībai kopumā. Arī mūsu skolas skolotāji aicināja skolēnus paveikt lielus un mazus darbus. 

Visu šo nedēļu bērni centīgi darbojās, skolā ar klasesbiedriem dalījās ar stāstiem par paveiktiem darbiem, par saņemto prieku un gandarījumu.

Lasīt tālāk: Labo darbu nedēļa

Kāds ir mūsu skolas rūķis?

Izveidots Ceturtdiena, 28 Mai 2020 09:35

“Klases bez bērnu čalām, dziesmām un dejām…kluss un pat neomulīgs. Kur palikuši bērni un skolotāji?” bailīgi domā skolas Rūķis, palūkojoties pa kādas klases logu.

Rūķis? Jā, jā, tieši šis ir tas laiks, lai atklātu, kāds ir Valmieras Pārgaujas sākumskolas rūķis. Un 4.d klases skolēni zina, kāds izskatās rūķis, kur viņš dzīvo, no kā viņš baidās, ko viņš mīl un vēlas redzēt par visu vairāk pasaulē.

Lasīt tālāk: Kāds ir mūsu skolas rūķis?

Autortiesības © 2020 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator