Izdota skolēnu dzejoļu grāmata "Māmiņ, Tev!"

Izveidots Otrdiena, 30 Aprīlis 2019 09:06


Elektroniski apkopoti mūsu skolēnu darbi, ar kuriem varat iepazīties klikšķinot uz bildes.

Izdevniecība „Ezerrozes grāmatas”
© Agnese Piļāne, grāmatas idejas autore, makets, projekta vadītāja
© Iveta Reinsone, teksta korekcija

Sporto visa klase labais darbs

Izveidots Ceturtdiena, 04 Aprīlis 2019 14:18

   

Mēs- Valmieras Pārgaujas sākumskolas  3. e klases  skolēni ikdienā esam ļoti aktīvi, dzīvespriecīgi, kustīgi, sportiski, un no darba nebīstamies.

Mūsu trīs mācību gadu laikā, izveidojusies lieliska sadarbība, draudzība ar Valmiermuižas zirgu stalli. Ne tikai braucam ciemoties pie zirdziņiem, bet arī palīdzam ar darbiem.

Mūsu klases “Labais darbs” atspoguļots video.  Šā gada 22.martā dienā, kad saules stari cīnījās ar vēju, kā liela, spēcīga un čakla komanda strādājām, Valmiermuižas staļļa teritorijā. Lasījām vējā nolauzts koku zarus, attīrot teritoriju jaunam zirgu aplokam. Izritinājām vecos siena ruļļus, lasījām izmētātos un vēju sapūstos atkritumus, līdzinājām zemes kaudzes, iestādījām egli. Par padarīto darbu esam gandarīti!

“Mēs to varam!” Mūsu labie darbi nebūt nebeidzas!

Paldies vecākiem par atbalstu, paldies Svenam Gustavam Vilkam par video montāžu.

Video šeit: https://failiem.lv/u/s5yvkt4t#/view/Labie_darbi.mp4;play

 Klases audzināta Inga

 

Pasākums bibliotēkā

Izveidots Ceturtdiena, 04 Aprīlis 2019 14:11

Mūsu lieliskais pasākums

pilsētas bibliotēkā

 

      Šī gada 28. martā mēs – Valērija un Elza Anna no 6.a klases -  vadījām pasākumu Valmieras pilsētas bibliotēkā.

Pasākums bija saistīts ar grāmtu lasīšanu un notika tieši šajā vietā, jo mēs bieži apmeklējam pilsētas bibliotēku un esam ļoti čaklas lasītājas. Elza Anna pašlaik ir izlasījusi 2100 lappuses, bet Valērija no janvāra līdz šodienai ir izlasījusi jau 10 274 lappuses.

      Veidot pasākumu mums ieteica bibliotekāre Lolita Dreimane. Klase, kurai mēs stāstījām par mūsu izvēlētajām grāmatām, bija 3.a klase. Šīs klases audzinātāja ir Evita Zvirbule, kura agrāk bija arī mūsu audzinātāja. Mūsuprāt, 3.a klase ir ļoti draudzīga, paklausīga klase. Mums pasākumā ļoti patika sadarboties ar šiem lieliskajiem bērniem. Emocionālākais moments bija, kad viena meitenīte stāstīja notikumu par savu tēti un sāka raudāt. Visi bērni, ieskaitot mūs, samīļojām šo noskumušo meiteni.

Pasākuma laikā mēs bērniem ieteicām lasīt tādas grāmatas kā ,,Nikijas dienasgrāmata” , ,,Aivija Pokita” , ,,Nindzja Timijs” , ,,Mana laimīgā dzīve” , ,,Supervaronis Kapteinis Apakšbiksis” , ,, Lotes ceļojums uz Dienvidiem”. Mēs izvēlējāmies šīs grāmatas, jo tās varētu būt  domātas 3.klases skolēniem. Mēs ceram, ka mūsu klausītājiem un skatītājiem arī patika šis pasākums un viņi tagad vairāk lasīs grāmatas un priecāsies par to dažādību un brīnumainajām pasaulēm, kuras atklājas grāmatu lappusēs.

Valērija un Elza Anna. 

 

 

 

Autortiesības © 2019 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator