Radošo darbu izstāde „Grāmatas stāsts”

Izveidots Trešdiena, 20 Novembris 2019 08:37

Kas ir grāmata? Vai grāmata ir tikai rakstītu vārdu kopums, kas atklāj dažādas pasaules – gan reālas, gan iedomu un ļauj tās sevī izdzīvot? Vai tā ir saruna ar lasītāju – reizēm atklāta un saprotoša, bet reizēm – neizprotama? Bet...ja grāmata pati vēlas veidot stāstu par sevi un kļūt par kādu no galvenajiem objektiem?

6.klašu audzēkņiem, vizuālās mākslas stundā, bija iespēja izdomāt stāstu, ko varētu izstāstīt pati grāmata, kad tā ir aizvērta vai atvērta, kad tā ir rindā vai kaudzītē kārtota. Un grāmatas stāsts var sākties – kāds iedomājas, ka grāmata ir spārni, kas pieder putnam vai kukainim, kāds – ka tā ir kalnos uzslieta telts, bet kāds to attēlo kā vakara apgaismojuma lampu, citam atkal - tā uzplaukst kā zieds. 47 labākie darbi šobrīd ir apskatāmi izstādē „Grāmatas stāsts”, 4.-6. klašu korpusā. Atnāc un apskaties!

Sagatavoja skolotāja Ilona Mežinska