Latvijas Veselības sporta nedēļa 22.-28.11.2021.

Izveidots Otrdiena, 30 Novembris 2021 09:55

Latvijas Veselības sporta nedēļa, kura notika no 22.-28. novembrim, ir noslēgusies. Tās mērķis - popularizēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu. Arī mēs, Pārgaujas sākumskolas bērni, tajā čakli piedalījāmies. Sporta un veselības stundās skrienot skaitījām kilometrus un lēcienus ar lecamauklu. Jaunāko klašu skolēni aktīvi darbojās dažādās āra aktivitātēs. Kopā esam noskrējuši 249,8 kilometrus un ar aukliņu saskaitīti 72 911 lēcieni. Lielisks rezultāts! Paldies Jums,bērni!

Pasākumu koordinēja Latvijas Tautas sporta asociācija. Visi, kuri piedalījās, saņēma arī balviņu. Informāciju par pasākumu var uzzināt www.sportsvisiem.lv

Sagatavoja I.Zviedre