Interešu izglītības programmu laiki

Drukāt
Izveidots Svētdiena, 11 Decembris 2011 22:04

Valmieras Pārgaujas sākumskolas  interešu izglītība 2019./2020. m.g.

Pulciņa nosaukums

Nodarbību laiks

Nodarbību vieta

Vadītājs

DK “Sienāzītis

1.-2.klase

 

 

 

3.klase

 

4.klase

 

5.-6.klase

 

Otrdien     13:10   1.kl.

Ceturtdien 13:10  1.kl.

Pirmdien    13:10   2.kl.

Trešdien    13.55   2.kl.

Otrdien      13:55

Ceturtdien 13:55

Otrdien      14:40

Ceturtdien 14:40

Pirmdien    14:40

Trešdien    14:40

1.-3.klašu korpuss

sporta zāle

Gunita Kļaviņa

Baiva Šmite

Zvanu ansamblis

1.-6.klase

 

Otrdien   13:55

Trešdien  13:55

4.-6.klašu korpuss

24.kabinets

Anda Tomsone

Zēnu koris

1.-6.klase

 

Otrdien    07:45

Trešdien   07:45

4.-6.klašu korpuss

24.kabinets

Anda Tomsone

1.klašu koris

Pirmdien   13:10

Trešdien   13:55

4.-6.klašu korpuss

22.kabinets

Ingūna Gruntmane

2.-4. klašu koris

Trešdien    07:45

Piektdien   07:45

4.-6.klašu korpuss

22.kabinets

Ingūna Gruntmane

5.-6. klašu koris

Otrdien      07:45

Ceturtdien 07:45

4.-6.klašu korpuss

22.kabinets

Ingūna Gruntmane

Vokālā studija “Smaidiņi”

2.klase

Ceturtdien  13:55

Piektdien    13:10

1.-3.klašu korpuss

9.kabinets

Iluta Dundere

Blokflautu ansamblis

1.-6.klase 

Otrdien   13:10    1.-3.kl.

Pirmdien  07:45   4.-6.kl.

4.-6.klašu korpuss

24.kabinets

Anda Tomsone

3.-4.klašu sporta spēļu un rotaļu pulciņš

Ceturtdien  13:55

 

1.-3.klašu korpuss

sporta zāle

Ineta Zviedre

5.-6.klašu sporta spēļu un rotaļu pulciņš

Pirmdien    14:40

1.-3.klašu korpuss

sporta zāle

Tonija Vasere

Kulinārijas pulciņš “Satikšanās virtuvē”

5.-6.klase

1.grupa (1.un 3.mēn. nedēļa)

2.grupa (2.un 4.mēn. nedēļa)

 

 

 Piektdien   13:55

 Piektdien   13:55

 

4.-6.klašu korpuss

4.kabinets

Dace Ābola

Teātra pulciņš

1.-3.klase

 

4.-6.klase

 

Pirmdien      14:40

Ceturtdien   13:55

Ceturtdien   15:25

1.-3.klašu korpuss

teātra zāle

 

Ilze Ciguze

 

Anita Vējkrīgere

Mūsdienu dejas

1.-3.klase

4.-6.klase

 

Trešdien    13:55

Trešdien    14:40

1.-3.klašu korpuss

teātra zāle

Inga Bērziņa

Robotikas pulciņš

4.klase

5.-6.klase

 

Otrdien 12:10,13:10,13:55

Otrdien 14:40,15:25,16:10

4.-6.klašu korpuss

20.kabinets

Sandra Pupure

Sporta dejas

1.-4.klase

 

Pirmdien      13:55

Ceturtdien   14:40

1.-3.klašu korpuss

teātra zāle

Rihards Bergs

Ritma grupa

1.-4.klase

 

Trešdien    13:10

Piektdien   13:55

1.-3.klašu korpuss

9.kabinets

Iluta Dundere

Vokālais ansamblis “Lai skan”

2.-3.klase

 

 

Trešdien     13:10

Ceturtdien  13:10

4.-6.klašu korpuss

22.kabinets

Ingūna Gruntmane

Prāta spēles *

1.-2.klase

 

2.-4.klase

 

3.-6.klase

 

 

Otrdien         13:10

Ceturtdien    13:10

Otrdien         13:55

Ceturtdien.   13:55

Otrdien         14:40

Ceturtdien.   14:40

 

1.-3.klašu korpuss

2.kabinets

26.kabinets

Uldis Ābeltiņš

Ilze Ābeltiņa


*prāta spēļu dalībniekiem tiek nodrošināta dalība arī citā prāta spēļu pulciņa laikā, ja viņi netiek sev paredzētajā laikā.

Valmieras Pārgaujas sākumskolas pulciņu nodarbības 2019./2020.m.g.

Pulciņa nosaukums

Nodarbību laiks

Nodarbību vieta

Vadītājs

Robotikas pulciņš (SAM projekts)

1.-3.klase

 

Sākot ar 01.10.2019.

nodarbību laiki tiks precizēti.

4.-6.klašu korpuss

20.kabinets

Sandra Pupure

Vokālā studija “Smaidiņi”

(ar līdzfinansējumu)

1.klase

 

3.klase

 

4.klase

 

5.-6,klase

 

 

Pirmdien   13:55

Otrdien     13:55

Pirmdien    07:45

Trešdien    13:55

Pirmdien    14:40

Piektdien    14:40

Otrdien       14:40

Piektdien     07:45

1.-3.klašu korpuss

9.kabinets

Iluta Dundere

Koriģējošā vingrošana

(fakultatīvs)

1.klase

2.klase

3.-4.klase

 

 

Piektdien   13:10

Piektdien   13:55

Ceturtdien 14:40

1.-3.klašu korpuss

sporta zāle

Tonija Vasere

Džudo nodarbība

1.a,1.b,1.c.

1.d,1.e.

2.klase

3.,4.klase

5.,6.klase

 

Otrdiena   13:10

Otrdiena   13:55

Ceturtdiena  13:10

Trešdiena  14:40

Trešdiena  15:25

4.-6.klašu korpuss

Parketa zāle

Uldis Borskis

Mazpulks

(fakultatīvs)

1.klase

 

Ceturtdien 14:40

 

1.-3.klašu korpuss

23.kabinets

Gunita Vavžika

Jaunsargi

(cits finansējums)

4.-6.klase

 

 

Pirmdien 14:35

4.-6.klašu korpuss

20.kabinets

Gatis Ceriņš

Sporta spēles un rotaļas

(fakultatīvs)

1.-2.klase

 

 

Otrdien 13:55

1.-3.klašu korpuss

sporta zāle

Sanita Pūpola


 sagatavoja I. Jansone direktora vietn. izglītības jomā

Autortiesības © 2019 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator