Interešu izglītības programmu laiki

Drukāt
Izveidots Svētdiena, 11 Decembris 2011 22:04

Valmieras Pārgaujas sākumskolas  interešu izglītība 2018./2019. m.g.

 

N.p.k.

 Pulciņu nosaukums

Klašu grupa

Laiki

Pedagogi

 1.

 Deju kolektīvs “Sienāzītis”

1.

Otrd. - 6.st.

Ceturt. - 6.st.

 Gunita Kļaviņa

2.

Deju kolektīvs “Sienāzītis”

2.

Otrd. - 7.st.

Ceturt. - 7.st.

Gunita Kļaviņa

3.

Deju kolektīvs “Sienāzītis”

3.

Otrd.  - 8.st.

Ceturt. - 8.st.

Gunita Kļaviņa

4.

Deju kolektīvs “Sienāzītis”

4.,6.

Pirmd.  - 8.st.

Trešd. - 8.st

Gunita Kļaviņa

5.

1. klašu koris

1.

Pirmd.  - 6.st.

Trešd. - 6.st.

Ingūna Gruntmane

6.

2.-3. klašu koris

2.,3.

Trešd. - 0.st.

Piektd. - 0.st.

Ingūna Gruntmane

7.

4.-6. klašu koris

4.-6.

Otrd. - 0.st.

Ceturt. - 0.st

Ingūna Gruntmane

8.

Ansamblis/Popgrupa

"Lai skan" (fakultatīvs)

No 2.kl.

Tiks Precizēts

Ingūna Gruntmane

9.

Blokflautu ansamblis

1.-3. klases

4.-6. klases

1.-3.

 

Piektd. – 7.st. (1.-3.kl.)

Pirmd. - 0.st. (4.-6.kl.)

Diāna Pozdņihova

10.

Zēnu koris

 

2.-6.

Otrd. – 0.st.

Ceturt. - 0.st.

Anda Tomsone

11.

Zvanu ansamblis

 

 2.-6.

Otrd. - 7.st. 

Ceturt. - 7.st

 Anda Tomsone

12.

Kulinārijas pulc.

"Satikšanās virtuvē"

5.-6.

Piektd. – 7./8.st.

Dace Ābola

13.

Teātra pulciņš

1.-3. klases

4.-6 klases

1.-6.


Pirmd./Ceturt. - 8.st.

Ceturtd. - Pl. 15:30 

 

Ilze Ciguze

Anita Vējkrīgere

14.

Prāta spēles

1.-6.

Otrd. - no 13:00

Ceturt. - no 13:00 

Uldis Ābeltiņš

Ilze Ābeltiņa

15.

Sporta spēles un rotaļas

1.-3. klases

1.-3.

Otrd. - 6.st.

 

Tonija Vasere

16.

Sporta spēles un rotaļas

4.-6. klases

4.-6.

Pirmd. – 8.st.


Ineta Zviedre

17

Robotika

1. klases (f.)

4. klases (f.)

6. klases

1.,4.,6.



Trešd. – 5.st.

Trešd. - 6.st

Trešd. - 7.,8.st.

Sandra Pupure

18.

Mūsdienu (pop) dejas (f.)

1. klases

2.-3. klases

4.-6. klases

1.-6.


Trešd. - 6.st.

Trešd. - 7.st.

Ceturtd. – 7.st.

Inga Bērziņa

19.

Ritma grupa (f.)

1.-3. klases

4.-6. klases

1.-6.


Ceturt. – 6.-7.st 2 grupas

Pirmd. - 8.-9.st. 2 grupas

Iluta Dundere

20.

Sporta dejas

1.-3.

Pirmd. – 6.st.

Ceturt. - 6.st.

Rihards Bergs

21.

Dabas pētnieki (Floristi)

1.-3. klases

4.-6. klases 

1.-6.

 

Trešd. – 6., 7.st.

Piektd. - 6., 7.st.

 

Ilze Brice

Agnese Neija

22.

Jaunsargi

4.-6.

Pirmd. - 14:20

 

Gatis Ceriņš

23.

Vokālā studija

grupa "Smaidulīši"

*vecāku līdzfinansējums 

 1.

 Pirmd. - 6.st.

Trešd. - 6.st.

 Iluta Dundere

24.

 Vokālā studija

grupa "Smaiduļi"

*vecāku līdzfinansējums

 2.

 Pirmd. - 7.st.

Trešd. - 7.st.

 Iluta Dundere

25.

Vokālā studija

grupa "Smaidiņi"

*vecāku līdzfinansējums 

 3.

 Otrd. - 6.st.

Piektd. - 8st.

 Iluta Dundere

26.

 Vokālā studija

grupa "Smiley"

*vecāku līdzfinansējums

 4.-6.

 Trešd. - Pl.14:40

Piektd. - Pl.13:55

 Iluta Dundere

 sagatavoja I. Krieva dir. vietn. izglīt. jomā

Autortiesības © 2018 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator