“Kāpjam kalnā”

Izveidots Otrdiena, 15 Mai 2018 11:32

8. un 9. maijā 2.- 3.klašu skolēniem notika karjeras izglītības pasākumu cikla “Kāpjam Kalnā” tikšanās ar individuālo uzņēmēju Ingu Ērgli, kuras laikā skolēni uzzināja par to, ko nozīmē uzsākt savu biznesu, kā rodas biznesa idejas, kā arī, piedaloties meistarklasē, gatavoja veselīgus spēka našķus.

Skolēni iepazinās ar saldumu ražošanas procesu, ķīmijas un bioloģijas zinātņu nozīmi pārtikas ražošanā, konditora profesijai nepieciešamajām prasmēm un izglītību, kā arī uzzināja par veiksmīgai uzņēmējdarbībai nepieciešamajām īpašībām.

Pēc meistarklases ikviens skolēns mājup devās ar lielu apņēmību un iedvesmu saldo našķi pagatavot patstāvīgi.

Vamlieras Pārgaujas sākumskolas pedagogs karjeras konsultants Inga Bērziņa