Tiek izsludināts iniciatīvas veicināšanas konkurss “MĒS SAVAI SKOLAI”

Drukāt
Izveidots Ceturtdiena, 13 Februāris 2020 13:26

Konkursa mērķis ir veicināt Valmieras Pārgaujas sākumskolas vecāku, skolēnu un skolas darbinieku iniciatīvu, iesaistoties Valmieras Pārgaujas sākumskolas mācību līdzekļu iegādē, lai uzlabotu formālās/neformālās izglītības kvalitāti, attīstot sadarbību starp skolu, vecākiem un darbiniekiem, tādejādi sekmējot kopīgu atbildību par mācību vides kvalitātes uzlabošanu skolā.

Projektu konkursa ietvaros var paredzēt  biomīmikrijas metodisko materiālu, kompetenču izglītības tehniskās bāzes un interešu izglītībai nepieciešamo mācību materiālu izstrādi, atpūtas vietu  labiekārtošanu skolas gaiteņos.

Dalībnieki: Valmieras Pārgaujas sākumskolas izglītojamie - individuāli, grupā vai visa klase;

Kopējais konkursa finansējums: 500 EUR, vienas atbalstāmās aktivitātes apjoms līdz 100 EUR

Laiks: Projektu iesniegšana – līdz 2020.gada 13. martam, projektu īstenošana – līdz 2020.gada 1.jūnijam.

Pieteikuma veidlapa šeit

Vairāk informācijas par konkursu šeit

*  Biomīmikrija ir jauna zinātņu nozare, kas pēta dabas realizētos procesus un struktūras un imitē tās, lai rastu ilgtspējīgus risinājumus cilvēku problēmām. Piemēram, pēc insekta acs uzbūves mehānisma parauga tiek radīts pārklājuma materiāls, ko var izmantot saules bateriju paneļiem, kas ļauj maksimāli absorbēt saules enerģiju, vai arī datoru un mobilo tālruņu bezatspīduma ekrāniem. Var teikt, ka biomīmikrija ir solis uz priekšu cilvēka mēģinājumos izmantot dabas procesus savā labā, darot to arvien zinošāk un radošāk.

Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator