Informācija vecākiem

Kā veicināt bērna atbildības sajūtu

Izveidots Piektdiena, 27 Marts 2020 09:17

Karjeras izglītība

Izveidots Pirmdiena, 27 Janvāris 2020 14:16

Karjera ir izglītība, darba un privātās dzīves mijiedarbība cilvēka mūža garumā. Tas ir kaut kas tāds, ko mēs katrs veidojam, realizējam, īstenojam bieži vien neapzinoties ka to sauc par karjeru! Veiksmīgs karjeras ceļš sākas ar sevis iepazīšanu un zināšanām par to, kas tu esi un ko tu vari piedāvāt savam nākamajam darba devējam. Pilnīgāk izzinot sevi, tu uzzini par savām prasmēm un personības iezīmēm, kā arī labāk izproti savu motivāciju, intereses, vērtības un darba vides apstākļus, kas ir piemēroti tieši tev.

Karjeras konsultants/pedagogs karjeras konsultants – speciālists, kurš konsultē, informē un izglīto klientus karjeras veidošanas jautājumos.

Karjeras konsultanta uzdevums ir palīdzēt klientam izprast izglītības nozīmīgumu un Latvijas darba tirgus perspektīvas viņu karjeras izaugsmei.

Konsultēšana ir atbalsta sniegšana, kuras laikā karjeras konsultants palīdz audzēkņiem apgūt prasmes, kā risināt problēmas, mainīt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai risinātu dažādus dzīves jautājumus. Konsultēšana var norisināties gan individuāli, gan grupā kā attīstības un mācīšanās procesa sastāvdaļu.

Autortiesības © 2021 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator