Lielie lasīšanas svētki Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Izveidots Ceturtdiena, 28 Marts 2024 12:08

LNB

23.marta sestdiena Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas dalībniekiem noslēdzās ar Lielajiem lasīšanas svētkiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Lielie lasīšanas svētki šogad notika jau 21. reizi.

Svinīgā noslēguma pasākumā tika suminātas vairāku tūkstošu lasītāju visaugstāk vērtētās grāmatas un to autori. Valmieras novadu svētkos pārstāvēja arī lasīšanas ekspertes no  Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.a klases kolektīva -  Rūta Spilva un Dārta Apsīte. Viņas guva gandarījumu, ka viņu izvēlētā V. Maksvītes un M.Marcinkeviča grāmata “Bete un lidojošā dzimšanas dienas dāvana” 9+ grupā saņēma visaugstāko vērtējumu.

Lielie lasīšanas svētki bija izdevušies – tā atzina meitenes, jo arī viņas pirmo reizi pabija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, ieraudzīja Rīgas panorāmu no Gaismas pils augstumiem un tikās ar iemīļoto grāmatu autoriem.

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija palīdz satikties grāmatām un to lasītājiem, rosina izteikties par lasīto un sniedz atgriezenisko saiti rakstniekiem, ilustratoriem, tulkotājiem un izdevējiem. Ar nepacietību gaidīsim jauno grāmatu kolekciju, lai ļautos jaunam lasīšanas piedzīvojumam!

Skolas Bibliotekāre V.Olehno

Paldies no sirds!

Izveidots Ceturtdiena, 07 Marts 2024 10:44

Draudzīgais aicinājums 2024

Mācību grāmatas

Izveidots Trešdiena, 23 Augusts 2023 20:55

Cienījamie skolēni un vecāki!

Mācību grāmatas un darba burtnīcas 2023./2024.m.g.

saņemsiet pie klases audzinātājas!

Lūgums par mācību grāmatām rūpēties un apvākot!

 

Skolas bibliotekāre

Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator