Ielūgums uz pašvaldības apbalvojumu pasākumu olimpiāžu laureātiem

Starpnovadu olimpiāžu uzvarētāji un viņu pedagogi - Ralfs Jurjānis (Skolotāja Agita Klētniece), Unda Barisa (Skolotāja Ilona Ozoliņa) un Rihards Gaugers (Skolotāja Diāna Allika) aicināti uz pašvaldības apbalvojumu saņemšanu.

Aicinām uz pasākumu ierasties arī 2., 3. vietu un atzinību ieguvējus starpnovadu olimpiādēs un viņu skolotājus baudīt teātra izrādi un sniegt atbalstu apbalvojumu ieguvējiem. Kaspars Jānis Plūme (Sk. Anita Vējkrīgere), Rendijs Paeglis (Sk. Velga Krieva), Paula Kušķe (Sk. Anita Vējkrīgere), Marks Everts Tumens (Sk. Evija Piešiņa), Aļesja Kovaļova (Sk. Anita Vējkrīgere), Rute Nikola Ērgle (Sk. Iveta Bitmane), Anete Everte (Sk. Ingūna Gruntmane), Beatrise Jaunīte (Sk. Agita Klētniece), Anna Čepjolkina (Sk. Dina Farnaste), Rūta Luīze Lazdinska (Sk. Ilona Ozoliņa) un skolotājas Evija Kiršblate, Ilze Brice un Ilze Kārkle.