Labdarības akcija

Valmieras Pārgaujas sākumskolā decembris ir pasludināts par konditoru mēnesi, tāpēc aicinājām bērnus kopā ar vecākiem cept piparkūkas un cepumus, lai iepriecinātu pansionāta "Valmiera" iemītniekus.

Esam patiesi priecīgi un gandarīti par lielo atsaucību, kā rezultātā cepumiņi bija tik daudz, ka iepriecināt izdevās pansionāta iemītniekus Rīgas ielā un Kauguru ielā, kā arī Zupas Virtuves apmeklētājus.

Daudzi kārumi un apsveikumi bija īsts mākslas darbs, kur acīmredzami bija ieguldīta mīlestība un sirds siltums, kas aizkustināja ne tikai dāvanu saņēmējus, bet arī mūs - skolotājus. Tāpēc no sirds sakām LIELU PALDIES visiem bērniem, vecākiem un darbiniekiem, kuri piedalījās šajā akcijā. Kopā mēs varam palīdzēt līdzcilvēkiem, jo labo darbu nekad nevar būt par daudz.

Lai gaiši svētki Jūsmājās!

Sagatavoja Ilona Jansone