Projekts "InNature"

Esam uzsākuši darbību projektā "InNature", 1. tikšanās Polijā aizvadīta

Valmieras Pārgaujas sākumskola kopā ar sadarbības skolām realizēja Erasmus + projektu “InNature-Inovācija skolās , kuras iedvesmojuši dabas risinājumi”

Izveidots Otrdiena, 01 Februāris 2022 08:32

Erasmus + projektā “InNature” partneri izstrādāja izglītojošu pasākumu kopumu aktivitātes skolotājiem, ko izmantot mācību procesā!

InNature projekta gaitā izstrādātie mācību materiāli  balstās uz secinājumiem. Projekta sākumā tika izstrādātais stratēģiskais plāns.

Tajā tika apkopoti vairāki resursi, ko skolotāji var  izmantot savā klasē, kā arī rokasgrāmatu. Partneri sāka definējot izpētāmos priekšmetus un aktivitāšu veidus. Pēc aktivitāšu izstrādes tika organizēts izmēģinājuma tests piecām  projektā iesaistītajām skolām, lai iegūtu viedokli par to, kā skolēni var veiksmīgāk apgūt biomīmikriju un nodrošināt izstrādāto resursu pielietojamību.

Katra skola izvēlējās vair;akas klases, kurās notika projekta aktivitātes. Vēlāk katra skola sagatavoja ziņojumu ar skolotāju atsauksmēm un secinājumiem, kuri tika izmantoti, lai veiktu uzlabojumus aktivitātēs.

Šajā pavasarī projektā "InNature" iesaistītās izglītības iestādes uzsāk 30 aktivitāšu pilotprogrammu

Izveidots Pirmdiena, 26 Aprīlis 2021 10:48

Ko mēs varam ieraudzīt dabā?

Ko mēs varam mācīties no dabas?

Kā dabā esošie procesi var palīdzēt cilvēcei nodrošināt ilgtspējīgu attīstību?

Uz šiem un vēl citiem līdzīgiem jautājumiem atbildes mēģinās rast starptautiskā projekta “Innature – Innovations in schools inspired by solutions in nature” dalībnieki – skolēni un pedagogi, tostarp arī no Valmieras Pārgaujas sākumskolas.

Lasīt tālāk: Šajā pavasarī projektā "InNature" iesaistītās izglītības iestādes uzsāk 30 aktivitāšu pilotprogrammu

InNature projekta jaunumi - decembris

Izveidots Otrdiena, 01 Decembris 2020 09:58

Mūsu ikdiena uz Zemes, šķiet, vairs nav iedomājama bez klipšu aizdares apavos un apģērbos, saules paneļu baterijām, ātrgaitas vilcieniem, modernas arhitektūras celtnēm un daudzām citām inovācijām, kuras iedvesmojusi Daba.

Novembra nogalē Valmieras Pārgaujas sākumskola īstenoja projekta “InNature – Innovations in schools inspired by solutions in nature” (2019-1-PL01-KA201-065655) apmācības – vebināru skolotājiem un citiem projektā iesaistītajiem partneriem no Latvijas, Maltas, Portugāles, Grieķijas un Polijas.

Lasīt tālāk: InNature projekta jaunumi - decembris

Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator