Konkurss - Putnu draugs

Izveidots Pirmdiena, 27 Janvāris 2020 10:55

Konkursa/projekta mērķis ir aizraujošā veidā parādīt bērniem, kā mēs katrs atsevišķi un visi kopā varam rūpēties par putniem sezonas aukstajos mēnešos un cik maz nepieciešams, lai putni būtu pabaroti.

Lasīt tālāk ...

Stāstnieku konkursa ,,Teci, teci, valodiņa 2019” fināls

Izveidots Trešdiena, 11 Decembris 2019 09:22

Rīgas Latviešu biedrības namā 7. decembrī pulcējās jaunie stāstnieki no visiem Latvijas novadiem uz XXIII stāstnieku konkursa ,,Teci, teci, valodiņa 2019” finālu, kam tika izvirzīti vairāk nekā simts dalībnieku.

Lasīt tālāk ...

Apsveicam! konkursa "Ko Tu zini par Latviju?" laureātus

Izveidots Trešdiena, 20 Novembris 2019 14:23

"Zaļā josta" izlietoto bateriju vākšanas konkurss

Izveidots Pirmdiena, 04 Novembris 2019 14:13

Ja tev ir dažas, tad nes un liec abos korpusos tām paredzētajās kastēs, bet, ja ir vairāk un gribi būt aktīvākais skolā - savā klašu grupā, tad ieliec maisiņā, pierakstot savu vārdu, uzvārdu, klasi, un atstāj pie dežuranta, vai nes uz lielā korpusa datorklasi skolotājai Ilzei.
Konkursa nolikums šeit

4.b klase starp laureātiem konkursā "Mūsu mazais pārgājiens"

Izveidots Pirmdiena, 04 Novembris 2019 13:05

Konkursā „Mūsu mazais pārgājiens” piedalījās Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi, kuri veica izpēti par bērzu. Konkursa moto – Kas kaitēja man dzīvot, diža meža maliņā.

Lai piedalītos konkursā, bija jāveic literatūras un informācijas avotu izpēte par bērzu Latvijā un pasaulē. Tāpat jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā un jāsagatavo radošs izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.).

Uzvarētāju sarakstā ir arī mūsu skolas 4.b klase.

Sveicam 4.b klasi un skolotāju Agnesi Neiju!

Autortiesības © 2020 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator