Apsveicam!

Izveidots Piektdiena, 26 Marts 2021 10:52

6.c klases skolnieces Enijas Podnieces darbs iekļauts grāmatā ,,Izstāsti man savu sapni”

Izveidots Piektdiena, 19 Marts 2021 18:07

Ik gadu Latviešu valodas aģentūra Eiropas Valodu dienā 26.septembrī izsludina tradicionālo radošo darbu konkursu. 2019. gada konkursa tēma bija ,,Izstāsti man savu sapni”.

Konkursā aicināts piedalīties jebkurš Latvijas vispārējo un profesionālo izglītības iestāžu un latviešu diasporas nedēļas nogales skolu skolēns.  No vienas skolas katrā klašu grupā drīkst iesūtīt tikai trīs skolēnu darbus. 2019./2020. mācību gadā 4.-6.klašu grupā konkurence bija ļoti liela. Enijas Podnieces darbs bija viens no tiem. Tad Enija mācījās 5.c klasē.

Lasīt tālāk ...

Es būšu lācis Bubū Mācis!

Izveidots Ceturtdiena, 11 Marts 2021 11:22

Iepazīties ar bērnu darbiem var šeit

Šis lācis, pamodies no ziemas miega, nāca lūkoties, kur palikuši visi bērni. Skola tik klusa, nav ikdienas čaloņas, kas ļauj noķert vissaldākos sapnīšus. Dažus skolēnus lācītim izdevās sastapt ar tiešsaistes palīdzību, sazinoties ar pirmklasniekiem simtajā mācību dienā. Lācītis saprata, ka tam ir divas ausis, divas, acis, deguns un mute, bet nav sava vārda. Čaklie pirmklasnieki steidzās palīgā, ieteikdami savus variantus vārdiņam. Lācītis, saņēmis visus superforšos vārdus, steidzās piemērīt ikkatru, spoguļodamies un domādams- kurš tad tam vislabāk piestāv.

Visbeidzot viņš nonāca pie īstā varianta.

"Es būšu lācis Bubū Mācis!" viņš lepni noteica.

...un lācis Bubū Mācis vēlas pateikt paldies autoriem, dāvinot īpašās Valmieras Pārgaujas sākumskolas ūdens pudelītes:

vārda Bubū autore Līna Mūrniece no 1.c klases

uzvārda Mācis autors Justs Kājiņš no 1.b klases

Dāvaniņas varat saņemt pie dežuranta.

Algoritmiskās domāšanas konkurss 'Bebr[a]s'

Izveidots Pirmdiena, 22 Februāris 2021 15:17

Neraugoties uz ārkārtas situāciju valstī, kas ietekmējusi mācību procesu ikvienā Latvijas skolā, veiksmīgi noritējis starptautiskais skolēnu loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkurss "Bebr[a]s". Novembrī tajā piedalījušies 14 890 5.-12. klašu skolēni no 359 Latvijas skolām.

Šajā laikā skolēniem bija jāpieslēdzas konkursa sistēmai, kurā 35 minūšu laikā jāizpilda savai klašu grupai atbilstoši 15 uzdevumi, liekot lietā tikai loģisko domāšanu. Lielākā daļa no uzdevumiem veidota interaktīvi, un iekļauj kādu no informātikas pamatprincipiem. Konkursā piedalīties bija aicināts ikviens 5.–12. klašu skolēns, neatkarīgi no līdzšinējām sekmēm un panākumiem.

No mūsu skolas piedalījās 201 skolēns (89% no visiem 5.-6. klašu skolēniem), kas pēc aktivitātes Valmieras Pārgaujas sākumskolu ievietoja 10. vietā  Latvijā. Lai gan tikai dažus uzdevumus neizdevās atrisināt, taču asāko prātu īpašnieki mūsu skolā ir pelnījuši atzinību.

Informācija sagatavota izmantojot - https://www.facebook.com/bebrslatvija, Delfi sadaļu Campus-https://saite.lv/8qLHg

Informātikas skolotāja Ilze Brice

Apsveicam!

Izveidots Otrdiena, 15 Decembris 2020 15:53

Autortiesības © 2021 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator