4.b klase starp laureātiem konkursā "Mūsu mazais pārgājiens"

Izveidots Pirmdiena, 04 Novembris 2019 13:05

Konkursā „Mūsu mazais pārgājiens” piedalījās Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi, kuri veica izpēti par bērzu. Konkursa moto – Kas kaitēja man dzīvot, diža meža maliņā.

Lai piedalītos konkursā, bija jāveic literatūras un informācijas avotu izpēte par bērzu Latvijā un pasaulē. Tāpat jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā un jāsagatavo radošs izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.).

Uzvarētāju sarakstā ir arī mūsu skolas 4.b klase.

Sveicam 4.b klasi un skolotāju Agnesi Neiju!