Konkurss - Putnu draugs

Drukāt
Izveidots Pirmdiena, 27 Janvāris 2020 10:55

Konkursa/projekta mērķis ir aizraujošā veidā parādīt bērniem, kā mēs katrs atsevišķi un visi kopā varam rūpēties par putniem sezonas aukstajos mēnešos un cik maz nepieciešams, lai putni būtu pabaroti.

Projekts bērniem sniedz iespēju pašiem kļūt par putnu pētniekiem, iepazīstot dažādas putnu sugas, kā Konkurss ir paredzēts, galvenokārt, pamatskolas vecuma jauniešiem. Konkursa gaitā tiek risināti dažādi uzdevumi, kas dalībniekiem palīdz gūt jaunas zināšanas un attīstīties, kā arī pievērst uzmanību Latvijā ziemojošajiem putniem.

Pirmais mūsu uzdevums bija veidot PUTNU BAROTAVU, novietot to putniem pieejamā vietā (kokā, uz palodzes, uz balkona u.c.) nofotografēt to, kā arī pievienot nelielu aprakstiņu, kādi putniņi ierodas mieloties ar barību. Balso par mūsu barotavu facebook lapā - saite

Organizatori mūs pirmdien pārsteidza ar kurjera atvestu kasti, kurā iekšā bija gan našķi putniem, gan mums pašiem. Tas tiešām bija jauki! Turpināsim ar vēl lielāku prieku un veiksim nākošos konkursa uzdevumus, lai cīnītos par lielo balvu- ballīti 500 € vērtībā visai klasei!

Informācija no https://www.putnudraugs.lv/

4.d klases audzinātāja Ilze Brice

Autortiesības © 2020 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator