Jauno literatūras talantu konkurss ,,Bērnu literatūras Maģija 2020”

Drukāt
Izveidots Trešdiena, 14 Oktobris 2020 12:07

Pagājušajā piektdienā, 9.oktobrī, jau 14. reizi Dikļos norisinājās konkursa ,,Bērnu literatūras Maģija” noslēguma pasākums, kurā piedalījās 30 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām. No Valmieras bijām mēs – Elza Galvanovska un Rasa Estere Ērgle. Mēs pārstāvējām Valmieras Pārgaujas sākumskolu un braucām kopā ar mūsu skolotāju Ilonu Ozoliņu.

Pasākums Dikļu kultūras centrā bija ļoti interesants un skaists. Viss bija sagatavots tā, lai mēs justos labi, droši un nebūtu garlaicīgi. Mūs pacienāja arī ar ļoti garšīgām maizītēm un tēju.

Pasākumu atklāja dzejnieks un rakstnieks Viks, bet radošo darbnīcu bērniem vadīja māksliniece un bērnu grāmatu ilustratore Agija Stake. Viņa stāstīja par savu profesiju, rādīja ilustrācijas un aicināja arī mūs būt radošiem un taisīt plakātu par tēmu ,,Kad mērs ir pilns, prot daba rādīt zobus”. Tas bija interesanti, un rezultāts sanāca ļoti labs.

Pasākuma noslēgumā ikviens varēja noskatīties Valmieras Drāmas teātra izrādi bērniem ,,Slinkums”, kurā piedalījās tikai 3 aktieri, bet izrāde bija ļoti aizraujoša un pamācoša. Tā bija par to, kā trīs skolēniem bija jātaisa projekts dabaszinībās, bet viņi bija tik slinki, ka nonāca Slinkuma zemē. No sākuma viņiem tur patika, bet pēc tam šie bērni saprata, ka no Slinkuma zemes ir ātri jātiek laukā, lai tur nepaliktu pavisam. Viņiem tas izdevās.

Mums, Elzai un Rasai, šī izrāde ļoti patika, un mēs iesakām ikvienam piedalīties konkursos, jo tad tu kļūsti gudrāks, drošāks, radošāks. Mēs domājam, ka arī nākamgad piedalīsimies konkursā ,,Bērnu literatūras Maģija”.

Elza un Rasa no 5.a klases.

Skolotāja Ilona Ozoliņa.

Autortiesības © 2020 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator