6.c klases skolnieces Enijas Podnieces darbs iekļauts grāmatā ,,Izstāsti man savu sapni”

Drukāt
Izveidots Piektdiena, 19 Marts 2021 18:07

Ik gadu Latviešu valodas aģentūra Eiropas Valodu dienā 26.septembrī izsludina tradicionālo radošo darbu konkursu. 2019. gada konkursa tēma bija ,,Izstāsti man savu sapni”.

Konkursā aicināts piedalīties jebkurš Latvijas vispārējo un profesionālo izglītības iestāžu un latviešu diasporas nedēļas nogales skolu skolēns.  No vienas skolas katrā klašu grupā drīkst iesūtīt tikai trīs skolēnu darbus. 2019./2020. mācību gadā 4.-6.klašu grupā konkurence bija ļoti liela. Enijas Podnieces darbs bija viens no tiem. Tad Enija mācījās 5.c klasē.

Cik ļoti liels prieks šī gada marta sākumā saņemt sūtījumu no Latviešu valodas aģentūras! Sūtījumā grāmata, kurā iekļauts Enijas radošais darbs ,,Izstāsti man savu sapni”. Enija raksta, ka savu nākotni vēlas noteikti saistīt ar dzīvniekiem. Veterinārārsts? Varbūt kinologs? Arī tagad viņas ikdiena nav iedomājama bez kaķenītes Peles. Arī šis viņas sapnis ir piepildījies. Fotogrāfijā Enija ir kopā ar savu mīluli Peli. Par satikšanos ar kaķenīti var izlasīt Enijas darbā.

Enija raksta: ,, Ja tu kaut ko vēlies un to nedabū divos, trijos vai pat četros gados, tas nenozīmē, ka šis sapnis nekad nepiepildīsies. Tev ir tikai jātic, ka tas kaut kad notiks. Jācer, nevis jāatmet cerības. Sapņojiet, jo sapņi piepildās!”

Jau četrpadsmito gadu  labākos skolēnu radošos darbus apkopo un izdod  grāmatā.Šī gada grāmatā  ,,Izstāsti man savu sapni” apkopoti 422 skolēnu labāko darbu fragmenti un zīmējumi. Konkursā piedalījās 1234 skolēni no Latvijas un latviešu skolām ārzemēs.

Skolēnu radošo darbu sērijā iznākušas grāmatas:

Sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja Dzintra Indriksone

Autortiesības © 2021 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator