Jauno izpildītāju konkurss - Nāc sadziedāt!

Izveidots Pirmdiena, 02 Marts 2015 10:03

Grupai ‘’Smaids’’ liels pārbaudījums bija sestdien, kur Rīgā tie piedalījās ļoti lielā solistu un popgrupu konkursā ‘’Nāc sadziedāt’’. Konkursa žūrijā bija tādi cilvēki kā komponists grupas ‘’Instrumenti’’ dziedātājs Jānis Ozols, operas Dīvas Elīna Šimkus un Andžella Goba, čellists Valters Pūce, aktrises Madara Botmane un Jana Duļevska. Šajā konkursā piedalījās tādas grupas kā ‘’Knīpas un knauķi’’, ‘’Jūras akmentiņi’’, ‘’’Tev un man’’ un citas ļoti spēcīgas grupas, kas Latvijā ir ļoti pazīstamas.      Grupa ‘’Smaids’’ šajā spēcīgajā konkurencē ieguva  žūrijas pārstāves Andžellas Gobas ‘’Simpātiju ‘’ balvu un 3.vietu, mēs uzskatam, ka tas ir ļoti liels panākums šajā lielajā konkurencē. Liels gandarījums ir arī par Samantu Zvejnieci, kas 46 bērnu konkurencē saņēma žūrijas pārstāves Janas Duļevskas ‘’Simpātiju’’ balvu. Tādēļ, mēs neapstāsimies un cītīgi strādāsim, lai sasniegtu vēl augstākas virsotnes.

Skolotāja Iluta Dundere