"ARĒNĀ RĪGA" STARTĒ PROGRAMMAS "SPORTO VISA KLASE" 5.SEZONA

video: olimpiskās vienības Youtube kanāls "LOK olimpiadelv"

  Atklāšanas pasākumā tika pasniegtas LOK speciālbalvas vairākās nominācijās. Par aktīvāko pašvaldību tika nosaukta Jelgavas pilsētas dome, par aktīvāko izglītības iestādi – Valmieras Pārgaujas sākumskola, savukārt atsaucīgākās klases audzinātājas gods tika Daugavpils 3.vidusskolas  skolotājai Ivetai Miloslavskai, bet par atsaucīgāko sporta skolotāju tika nosaukta Liepājas 8.vidusskolas sporta skolotāja Evita Auniņa.
Vairāk informācijas šeit
 

Lepojamies! - Aurēlija Ivanova no 2.a klases izcīna 2. vietu karate čempionātā “Baltic Sun cup 2018”

  2018. gada 13. oktobrī Aurēlija Ivanova no 2.A klases piedalījās 3. bērnu un jauniešu karate čempionātā “Baltic Sun cup 2018”, kurš notika Saulkrastu Sporta centrā. Savā kategorijā U12 līdz 9kyu kata disciplīnā, ieguva 2. vietu.

Foto: Balva izglītībā 2018

  Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojums “Balva izglītībā 2018”:

  Sanitai Pūpolai, par augsti profesionālu darbu un ieguldījumu darbā ar izglītojamajiem, vecākiem un pedagogiem.

 Ilzei Skrastiņai, par apzinīgu un radošu darbu ar izglītojamajiem un ieguldījumu skolas prestiža celšanā, un aktīvu dalību projektos.

  Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) atzinības un pateicības rakstuspateicoties par daudzveidīga un kvalitatīva mācību procesa organizēšanu, nopelniem skolēnu izaugsmes veicināšanā un motivēšanā, saņēma Dzintra Indriksone un Evija Piešiņa.

Autortiesības © 2018 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator