Vizuālās mākslas olimpiāde

Izveidots Otrdiena, 02 Mai 2023 10:04

Vizuālā māksla

5.aprīlī notika vizuālās mākslas olimpiāde 1.-6. klašu audzēkņiem. Olimpiādi organizēja Valmieras sākumskolas vizuālās mākslas skolotāja Silva Buliņa, bet uzaicināti tika arī Pārgaujas sākumskolas un Kocēnu pamatskolas 1.-6. klašu audzēkņi. Olimpiādes tēma bija „Tēla zīmēšana pēc apraksta”. Skolēniem tā bija jauna un cita pieredze izstrādāt savus radošos darbiņus, ņemot vērā piedāvāto tēmu un izteiksmes līdzekļus.

Mūsu skolu pārstāvēja 23 audzēkņi: Anna Biruma 1.a, Haralds Moisejs 1.c, Ieva Kraglika 1.e, Endija Skujiņa 2.a,  Marija Doroteja Puķe 2.c, Marta Palma 2.d, Marta Pidža 2.e, Aleksandra Piļipoveca 3.b, Nikola Ceijere 3.c, Rūta Straumīte no 3.d, Anna Hemmele  4.a, Paula Hemmele 4.a, Marta Labrence  4.b, Elīna Bieziņa  4.c, Alise Engere  4.d, Sofija Eglīte  5.a, Justīne Dzērve-Tāluda  5.b, Enija Paegle 5.c, Melānija Brēde  5.d, Gustavs Pāže 5.e, Anete Ķīkule  6.a, Enija Miķelsone 6.b, Elīza Ikauniece  6.d klase.

Mūsu skolas vizuālās mākslas OLIMPIĀDES laureāti:

1. - 2. klašu grupā

2.vieta MARTAI PALMAI 2.d, 3.vieta MARIJAI DOROTEJAI PUĶEI 2.c.

3. - 4. klašu grupā

2.vieta ALISEI ENGEREI 4.d, 3.vieta RŪTAI STRAUMĪTEI 3.d, bet PAULAI HAMMELEI 4.a atzinība

5. - 6. klašu grupā

ENIJAI PAEGLEI 5.c atzinība.

vizuālā

Paldies visiem jaunajiem māksliniekiem par dalību un centību, bet klases audzinātājām, vecākiem un skolas administrācijai par atbalstu!

Vizuālās mākslas skolotāja Ilona Mežinska