Izstāde "Starp rudeni un ziemu"

Izveidots Pirmdiena, 02 Marts 2020 09:33

Jau trešo nedēļu 4.- 6.klašu korpusa vestibilu rotā izstāde „Starp rudeni un ziemu”, kurā izvietoti 5.klašu labākie darbi. Izstādē apskatāmas dažādas tehnikas kā glezniecība, aplicēšana un zīmēšana. Pētot radošos darbus,  var, domās un iztēlojoties, pastaigāties dažādos dabas apstākļos un atrasties skaistās, gleznieciskās ainavās.  Kad mēs visi uzzinām vairāk, ar citām acīm paskatāmies uz ainavu, tad labāk pamanām tās patiesās vērtības, kas mīt mums apkārt.

Materiālu sagatavoja vizuālās mākslas skolotāja Ilona Mežinska

Koru kopmēģinājums gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Izveidots Pirmdiena, 03 Februāris 2020 11:16

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 30. janvārī Valmieras Kultūras centrā notika koru kopmēģinājums, kurā piedalījās arī skolas zēnu koris un koris "Rudzupuķe".  Aptuveni 700 koristi virsdiriģenta Ginta Ceplenieka vadībā dziedāja dziesmas no svētku repertuāra.

Informāciju sagatavoja skolotāja Anda Tomsone

Telpisks darbs „Pasaka par peli”

Izveidots Pirmdiena, 03 Februāris 2020 11:08

Kāds no 4.klašu uzdevumiem vizuālajā mākslā bija izveidot telpisku darbu, kurā viens no galvenajiem varoņiem bija pele. Darbs sākās ar ideju, nelielu pasakas aprakstu, lai varētu radīt mērķtiecīgus iztēles objektus. Radošā darba uzbūve, daļu izkārtojums un to savstarpējā saistība bija jābalsta uz darba idejisko ieceri, saturu un uzdevumu. Darba kompozīcijā bija jāievēro vairāki plāni - priekšplāns, vidējais un tālais plāns, kā arī jāizprot telpiskā domāšana un apjoma atspoguļošanas principi.

Lasīt tālāk: Telpisks darbs „Pasaka par peli”

Autortiesības © 2020 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator