Pārgaujas dambretisti Latvijas Skolēnu sporta spēlēs

Izveidots Piektdiena, 06 Mai 2022 11:47

Dambretes sacensībās

Valmieras Pārgaujas sākumskolas dambretisti Valmieras izlases komandas sastāvā Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē komandu vērtējumā izcīnīja:

U8 – pirmklasnieku grupā 1.vietu, kur, kopā ar viesturiešiem, komandai punktus deva Aleksandrs Heidars Naudiņš un saņēma zelta medaļu, bet pārējie komandas dalībnieki Katrīna Valtere, Keidans Prasads un Ernests Skreitulis palīdzēja komandai, ar savām uzvarām atņemot punktus pretiniekiem.

U10 grupā par komandas izcīnīto 3.vietu medaļu saņēma Lauma Ļubinska un komandai palīdzēja arī Reinis Apsītis, Olivers Alpeus, un Armands Farnasts.

U13 grupā komandai 4.vieta un tajā startēja Anete Kate Maksima, Toms Paulis Kavīte, Edvards Tiščenko un Miks Zvirbulis.

Papildus informācija atrodama http://dambrete.lv/lv/jaunumi/268 un https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/ .

 

Treneri: Tonija Vasere, Anita Vējkrīgere un Uldis Ābeltiņš

Valmieras Pārgaujas sākumskolas 2.-3.klašu čempionāts dambretē

Izveidots Piektdiena, 04 Februāris 2022 11:49

21./22. m.g. 2. un 3. klašu dambretes čempionāts

Valmieras Pārgaujas sākumskolas čempionātā dambretē 2.-3.klasēm piedalījās 21 audzēknis.  2.klašu grupā Anitas Vējkrīgeres trenētajiem dambretistiem iegūtās vietas: meitenēm 1.v. Lūse Evelīna, 2.v. Sniķere Laura, 3.v. Ļubinska Lauma, 4.v. Boša Aleksa, zēniem 1.v. Krusts Regnārs, 2.v. Dravnieks Lauris, 3.v. Rullis Nils, 4.v. Artūrs Pāže, 5.v. Blūms Kārlis.

3.klašu grupā Ulda Ābeltiņa trenētajiem dambretistiem iegūtās vietas: meitenēm 1.v. Jansone Evelīna, 2.v. Smiltniece Pērle Marta, zēniem 1.v. Farnasts Armands, 2.v. Rudzītis Mārtiņš, 3.v. Alpeus Olivers, 4.v. Zvirbulis Miks, 5.v. Krastiņš Raiens, 6.v. Podnieks Alekss Ralfs, 7.v. Majors Ivo, 8.v. Vaļickis Alekss, 9.v. Ķipurs Edvards, 10.v. Grāveris Marks.

Informācija arī https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/

Tiesnesis Uldis Ābeltiņš.

VPS 1.klašu čempionāts dambretē

Izveidots Otrdiena, 01 Februāris 2022 14:21

Valmieras Pārgaujas sākumskolā no katras 1.klases labākie skolotājas Tonijas Vaseres dambretisti piedalījās skolas čempionātā 64 lauciņu dambretē.

Meitenēm 1.v. Valtere Katrīna, 2.v. Čižinoka Viktorija, 3.v. Grosmane Agnese, 4.v. Goba Laima, 5.v. Bormane Laura Līga, 6.v. Bērziņa Zanda, 7.v. Meldere Emīlija Māra, 8.v. Birkvalde Elizabete, 9.v. Jansone Dārta.

Zēniem 1.v. Strads Kristaps, 2.v. Kudurs Artūrs, 3.v. Prasads Keidans, 4.v. Risevs Mārtiņš Artis, 5.v. Ulmanis Rendijs, 6.v. Naudiņš Aleksandrs Heidars, 7.v. Skreitulis Ernests, 8.v. Vējiņš Kārlis, 9.v. Zvīgulis Andris, 10.v. Kīns Bruno.

Informācija arī https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/ .

Tiesnesis Uldis Ābeltiņš

Skolas dambretisti Latvijas čempionāta pusfinālā

Izveidots Trešdiena, 26 Janvāris 2022 10:56

Valmieras Pārgaujas sākumskolas astoņi dambretisti Bauskā piedalījās Latvijas čempionāta pusfinālā.

Pirmklasnieku – U8 grupā Laurai Līgai Bormanei 12.vieta un Keidanam Prasadam 16.v.

U10 grupā Pērlei Martai Smiltniecei 11.v. un Oliveram Alpeusam 24.v.

U13 grupā Elizabetei Linterei 14.v., Anetei Katei Maksimai 17.v., Edvardam Tiščenko 9.v. un Mikam Zvirbulim 26.v.

Diemžēl, kā Covid slimnieku kontaktpersonas, sacensībās nevarēja piedalīties 6 labi dambretisti.

Informācija arī http://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/ .

Tuvākajā laikā čaklākajiem 1.-3.klašu dambretistiem notiks skolas čempionāts dambretē.

Treneri Tonija Vasere un Uldis Ābeltiņš

Valmieras čempionātā dambretē

Izveidots Pirmdiena, 13 Decembris 2021 11:12

Valmieras Pārgaujas sākumskolas audzēkņi piedalījās Valmieras čempionātā 64 lauciņu dambretē. Atbilstoši noteikumiem sacensības notika attālināti – interneta playok.com platformā. Paldies vecākiem, kuri spēja bērniem mājās nodrošināt piekļuvi datoram, lai piedalītos sacensībās!

U8 grupā (2013.g.dzimušie un jaunāki) meitenēm 2.v. Emīlija Māra Meldere, 3.v. Laura Līga Bormane, zēniem 2.v. Reinis Apsītis, 6.v Nils Rullis.

U9 grupā zēniem 2.v. Olivers Alpeus, 3.v. Mārtiņš Rudzītis, 5.v. Raiens Krastiņš, 6.v. Ričards Kviesītis.

U10 grupā meitenēm 2.v. Anete Maksima, 3.v. Melānija Brēde, 4.v. Emīlija Māra Meldere, zēniem 3.v. Miks Zvirbulis, 12.v. Adrians Gailis.

U13 grupā meitenēm 3.v. Elizabete Lintere, 6.v. Anete Kate Maksima, zēniem 9.v. Mārtiņš Rudzītis, 10.v. Miks Zvirbulis, 11.v. Olivers Alpeus, 12.v. Toms Paulis Kavīte, 13.v. Edvards Tiščenko, 14.v. Raiens Krastiņš, 15.v. Nils Rullis, 16.v. Adrians Gailis, 20.v. Alekss Miruškins.

Decembra mēnesī interesenti attālināti piedalās Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņā.

Interešu izglītības skolotāji Tonija Vasere, Anita Vējkrīgere un Uldis Ābeltiņš

Autortiesības © 2022 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator