Topošo pirmklasnieku vecāki!

Skolēns

Priecājamies,ka pievienosieties Valmieras Pārgaujas sākumskolas saimei. Aicinām vecākus uz pirmo tikšanos š.g. 4.jūnijā pl.18.00, Meža ielā 12a!
Lai vasara būtu mierpilna un skolas gaidīšanas laiku pavadītu pozitīvas emocijas,šajā tikšanās reizē Jums būs iespēja satikt sava bērna klases audzinātāju.
Mūsu prioritāte un atslēga vienmēr bijusi trīspusēja sadarbība starp skolēniem, vecākiem un skolotājiem, tādēl priecāsimies, ja būsim viens otram atbalstoši un uz sadarbību vērsti.
Mīļi gaidīsim Jūs!

Mācību līdzekļi

Mācību līdzekļi ko nodrošina vecāki un skola (Šeit)

No 1. marta plkst. 8.00 sāksies bērnu pieteikšana mācībām 1. klasē Valmieras novada skolās

Pieteikumi 1. klasē

Pieteikumu iesniegšana notiks laika posmā no 1. marta plkst. 8.00 līdz 31. martam plkst. 17.00. (Pieteikuma veidlapa pieejama šeit)

Pieteikumu iespējams iesniegt vienā no diviem veidiem:

  • klātienē – izglītības iestādē jāiesniedz tās direktoram (-ei) adresēts iesniegums un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. ! Šajā pašā pieteikumā var norādīt nākamās vēlamās izglītības iestādes, sarindojot tās prioritārā secībā, kas pēc iespējas tiek ņemtas vērā, lemjot par vietas piešķiršanu izglītības iestādē;
  • attālināti – uz izglītības iestādes oficiālo elektronisko pasta adresi vai elektronisko adresi jānosūta pieteikums, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu. Ja pieteikums iesūtīts elektroniski, izglītības iestāde vienas darba dienas laikā vecākam uz norādīto e-pasta adresi nosūtīs paziņojumu par tā saņemšanu un reģistrēšanu.

Vecākam ir arī tiesības atsaukt pieteikumu, izglītības iestādē iesniedzot iesniegumu.

Bērnus uz vietu 1. klasē reģistrē iesniegumu iesniegšanas secībā vienotā pašvaldības reģistrā, kas būs pieejams pašvaldības tīmekļvietnē valmierasnovads.lv.

Iesniegumā ir jāatzīmē atbilstība kādai no prioritārajām grupām. Bērnam prioritāri piešķir vietu izglītības iestādē:

  • ja bērns ir bārenis un bez vecāku gādības palicis;
  • bērna brālis un/vai māsa ir konkrētās izglītības iestādes skolēns;
  • izglītības iestādes pedagoģiskā darbinieka bērns.
 
Vairāk valmieras novada mājaslapā: šeit
Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator