Par Valmieras Pārgaujas sākumskolas dalību LIZDA organizētajā streikā 2015.gada 27. novembrī.

Drukāt


Ļoti cien. skolēnu vecāki!

    • Lai solidarizētos ar izglītībā un zinātnē strādājošiem, Valmieras Pārgaujas sākumskolas kolektīvs atbalsta un piedalās LIZDA organizētajā  vienas dienas brīdinājuma streikā 27.novembrī.

 Izglītības un zinātnes darbinieki vienosies kopīgā streikā, lai paustu savu neapmierinātību ar pastāvošo situāciju izglītības un zinātnes nozarē, valdības vienaldzīgo un nievājošo attieksmi, nekvalitatīvi izstrādāto atalgojuma modeli, kurš draud pasliktināt situāciju tik daudziem izglītības darbiniekiem un neveicinās kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanu, kā arī nolūkā panākt, ka valdība ieklausās un nekavējoties uzlabo situāciju tiem izglītībā un zinātnē strādājošajiem, kuri jau gadiem saņem neadekvāti zemu atalgojumu, uzsver LIZDA.

    • Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina skolēnu vecākus respektēt tos pedagogus, kuri 27. novembrī piedalīsies brīdinājuma streikā un rast iespēju bērnus šajā dienā nevest uz izglītības iestādēm, tādejādi paužot savu atbalstu un cieņu skolotājiem.
    • LIZDA uzsver, ka lēmums par streiku nav vēršanās pret skolēniem un to vecākiem, bet sauciens valdībai uzņemties atbildību par pastāvošo situāciju un gadiem nepildītajiem solījumiem
    • LIZDA brīdinājuma streika forma ir darba pārtraukšana uz vienu dienu, atrodoties savā darba vietā, taču nepildot savus tiešos darba pienākumus.

Nepieciešamības  gadījumā skolēna uzturēšanās skolā tiks nodrošināta (viņam paredzētā mācību laika robežās).

Paldies par sapratni!

Autortiesības © 2020 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator