Dārgie vecāki!

Mēs visi šobrīd esam ļoti sarūgtināti par turpmāko mācību procesu 4.-6.klasēm. Arī mēs, tāpat kā Jūs, līdz pēdējam cerējām, ka attālinātais mācību process mūs neskars un varēsim ar visiem tikties klātienē. Lai arī mūsu sirdis saka vienu, tomēr mēs esam izglītības iestāde un mums ir jāizpilda šī brīža esošie noteikumi un ierobežojumi. Mēs, diemžēl, nevaram nodrošināt 3 kvadrātmetrus uz vienu skolēnu, jo mūsu telpas ir mazas, toties mīļas. Mēs, diemžēl, nevaram sadalīt visu 28 klašu bērnus vairākās grupās, jo katrs skolas stūrītis ir apdzīvots, piepildīts ar bērnu čalām, tādēļ mums nav brīvu telpu, ko izmantot. Mēs, diemžēl, to nevaram izdarīt arī tādēļ, ka mūsu ģimenē ir tik pedagogu, lai katram būtu darbiņš šeit, līdz ar to mēs nevaram kļūt divreiz vairāk, pat ja telpas atrastos citās izglītības iestādēs. Mēs no sirds ceram, ka šie lēmumi ļaus samazināt šī brīža saslimšanas rādītājus un maksimāli ātri atgriezties pie ierastās mācību vides. Centīsimies saprast vienu- mēs neviens nevēlamies būt tur, kur šobrīd esam, tādēļ domāsim par mūsu vissvarīgāko pusi šajā procesā- mūsu mīļajiem bērniem. Lai izdodas rast svētku gaidīšanas prieku un mieru sirdī. Uzliksim kādu skaistu Ziemassvētku dziesmu, uzcepsim piparkūkas un būsim viens otram atbalsts.

Mīlestībā,
Valmieras Pārgaujas sākumskola ❤️