Putni un mēs

    Aicinu mūsu skolas skolēnus piedalīties programmā „Putni un mēs”.

  Jau otro mācību gadu mūsu skola ir Latvijas Ornitoloģijas biedrības skolu programmas „Putni un mēs” dalībskola. Pagaidām dalību ir ņēmusi tikai viena klase. Tāpēc nolēmu iesaistīt arī citas klases skolēnus, jo darbs ir interesants un izzinošs. Pievēršot uzmanību un papētot to, kas atrodas mums apkārt, katrs no mums ierauga daudz jauna un interesanta, tā paplašinot savu redzesloku.

  Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) skolu programmas „Putni un mēs” mērķis ir veicināt putnu un to dzīvesvietu saglabāšanu, pilnveidojot skolēnu zināšanas par putniem un izpratni par norisēm dabā.

  Skolas mājas lapā tiks ievietota izzinoša informācija par putniem un to dzīvi. Kā arī būs ievietoti dažādi uzdevumi, kuros tiks aicināta piedalīties visa klase, varēs arī piedalīties skolnieki individuāli.

  Katras tēmas noslēgumā tiks paziņotas pareizās atbildes, aktīvākās klases un čaklākie skolēni. Tiks publicēti labākie darbi. Pavasarī skolā tiks organizēts putnu dienām veltīts konkurss, kur piedalīsies 5 skolnieki no katras klases.

Daba ir vienīgā grāmata, kurai visas lapaspuses ir dziļa satura pilnas. /V.Gēte/

Aicinu kopīgi mācīties lasīt dabas grāmatu!

Skolotāja Agnese Neija

Otrais šīs sezonas putnu programmas uzdevums ir izpildīts!

Izveidots Pirmdiena, 03 Decembris 2018 09:18

  Putnu programmas “Putni un mēs” uzdevums bija izgatavot sienas žurnālu. Paldies 3.b klasei, 1.a klases skolniecēm Tīnai Štefenbergai,  Sofijai Eglītei un skolotājai Diānai Allikai, 1.b klases skolniecei Kristai Dalkai un Diānai Pozdņikovai, 4.c klases skolniecei Enijai Podniecei un skolotājai Dzintrai Indriksonei.

Lasīt tālāk: Otrais šīs sezonas putnu programmas uzdevums ir izpildīts!

Putni un mēs - putnu būrīšu tīrīšana!

Izveidots Trešdiena, 07 Novembris 2018 14:09

Visi kopā pie sava putnu būrīša!

Pirmais putnu programmas “Putni un mēs” šīs sezonas uzdevums ir izpildīts!

Vēlamies nedaudz ar padarīto iepazīstināt arī pārējos.

  2017.gada pavasarī Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.b klase (tajā laikā vēl 1.b klases skolēni) izgatavoja un uzstādīja putnu būrīti kokā, kas atrodas pretī klases logiem. Par lielu pārsteigumu, nākamajā dienā jau pa būrīti dzīvojās strazds.

Lasīt tālāk: Putni un mēs - putnu būrīšu tīrīšana!

Programmas “Putni un mēs” pirmais šīs sezonas uzdevums!

Izveidots Trešdiena, 10 Oktobris 2018 10:22

  Rudens ir tas laiks, kad jāsagatavo ligzdošanas vietas putniem, kas pavasarī atlido. Ja esi ar savu klasi kaut kur izlikuši kādu putnubūrīti, tad aicinu Jūs to iztīrīt un salabot, lai pavasarī putni varētu atgriezties tīrā mājoklī un justos labi. To vari darīt arī kopā ar vecākiem un vecvecākiem. Gan jau kāds laukos vai pie savas mājas tuvumā esat ievērojuši kādu būrīti, kuru varētu aplūkot un iztīrīt.

Lasīt tālāk: Programmas “Putni un mēs” pirmais šīs sezonas uzdevums!

Apakškategorijas

  • Testi un uzdevumi

     Šajā kategorijā tiks publicēti katras nodaļas testi un uzdevumi.

Autortiesības © 2019 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator