Ceturtdiena

Ralfs Jurjānis un Ralfs Baldiņš triumfē Ādažu čempionātā airēšanas slalomā

Izveidots Otrdiena, 20 Septembris 2016 09:07

FOTO: Dagnija Baldiņa

Svētdiena, 2016.gada 18.septembris, iezīmējās kā 10.Valmieras maratona un 1.Ādažu čempionāta airēšanas slalomā norise. Vidzemes sporta asociācijas junioru izvēle starp diviem vēsturiskiem notikumiem krita par labu pamata sporta veidam. Tā, vietā, lai izšķiršanās situācijā spriedelētu "kā būtu, ja skrietu", airēšanas slalomisti Ādažu čempionātam nobruņojās ar apņēmību un cīņassparu, un tas spoži atainojās rezultātos.

Par Vidzemes sporta asociācijas dubultuzvaru K1 laivu klasē U12 vecuma grupā parūpējās divi Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6.klases Ralfi - zeltu izcēla Ralfs Jurjānis, bet sudrabu Ralfs Baldiņš. Abi trasē plosījās teju vienā sekundē, bet garākais Ralfs spēja trasi veikt bez soda sekundēm un triumfēt. Ralfs Baldiņš 2.vietas godalgu, šķiet, novērtēja kā nepietiekamu un vienaudžos noplēsa pa pirmo C1 kategorijā, arī kļūstot par Ādažu čempionu.

Nākošajās brīvdienās jaunie airēšanas slalomisti dosies sisties par Kauņas čempionāta un Lietuvas kausa tituliem un godalgām.

Airēšanas slaloma apvienības

Preses dienests