Konkurss "Droši uz skolu"

Izveidots Otrdiena, 15 Septembris 2015 11:48

Lai veiksmīgi tiktu pārrunāti drošības jautājumi izglītības iestādēs, VP Vidzemes reģiona pārvalde piedāvā piedalīties vispārizglītojošām iestādēm ( 1.-9.klasei) radošā konkursā bērniem " Droši uz skolu" , kura ietvaros bērni gan individuāli, gan pa pāriem vai grupās var piedalīties dzejoļu par drošību radīšanā. Konkurss norisināsies no 07.septembra līdz 23.oktobrim un darbus, norādot izglītības iestādes nosaukumu, autora vārdu, uzvārdu un klasi, var sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai arī pa pastu: VP Vidzemes reģiona pārvaldei, Rīgas iela 50, Valmiera, LV 4201. Veiksmīgāko dzejoļu autoru darbus VP Vidzemes reģiona pārvalde izmantos, gatavojot preventīvu materiālu bērniem par drošību.