Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas tēla vārda konkurss

Izveidots Ceturtdiena, 25 Oktobris 2012 13:05

Labdien!

Tiesībsarga birojs līdz 12.novembrim aicina skolēnus no visām Latvijas skolām piedalīties konkursā un iesniegt savas idejas Kaķa vārdam - Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas tēlam un bērnu tiesību aizstāvim. Konkursa uzvarētāji (1.-3. vietas ieguvēji) saņems balvas - dāvanu kartes grāmatu veikalā 50.00, 30.00 un20.00 latu vērtībā. Apbalvošana notiks 20.novembrī Tiesībsarga birojā.

Tieši tādēļ mēs vēršamies pie Latvijas skolām ar lūgumu izvietot šo informāciju savās mājas lapās un arī pie ziņojumu dēļiem, lai bērniem tā būtu pieejama. Pielikumā pievienojam gan konkursa sludinājumu, gan konkursa nolikumu, gan paša galvenā varoņa - kaķabildi.

Konkursa nolikums šeit