Valmieras Pārgaujas sākumskolā dzīve rit zaļi jo zaļi!

Tā mēs varam sacīt, jo  esam ieguvuši Mammadaba vēstniecības titulu.

Pagājušajā mācību gadā, Mammadaba meistarklases ietvaros , 15 skolotāji ar savām klasēm  čakli rosījāmies mežā- stādījām kokus, veidojām putnu būrus un tos izvietojām mežā. Gājām pārgājienos un ieklausījāmies meža speciālistu sacītajā.  Kā arī- izmēģinājām spēkus Meža olimpiādē un tikāmies ar Cūkmenu

Kopumā 2011./2012. mācību gada maijā to absolvējuši vairāk nekā 5638 skolēni un skolotāji no 82 Latvijas skolām. Pagājušajā mācību gadā 2160 skolēni un skolotāji ieguva Meistara Diplomu, 788 – Zeļļu Diplomu un 2700 – Mācekļu diplomu. Deviņas Latvijas skolas, kas bija īstenojušas visvairāk meistarklases aktivitāšu un iesaistījušas visvairāk skolēnu un skolotāju meža izzināšanā saņēma Mammadaba  vēstniecības godu.

Kas tad ir Mammadaba meistarklase?

Mammadaba meistarklases mērķis ir veicināt skolotāju un skolēnu izpratnes veidošanos par meža daudzveidīgo nozīmi mūsu dzīvē. Mammadaba meistarklasi organizē AS "Latvijas valsts meži", galvenais  sadarbības partneris – IZM Valsts izglītības satura centrs.

Paldies vecākiem par palīdzēšanu un sapratni! Paldies bērniem! Paldies skolotājiem!

Ar jums kopā-

Sk. Baiba Paleja.