Skolēnu dome 2015./2016.m.g.

Valmieras Pārgaujas sākumskolas Skolēnu domītē darbojās  radoši skolēni, kuri ir vienmēr atvērti jaunu ideju īstenošanā. Skolēnu dome ir organizācija, kas mūsu mīļo skolu, padara vēl interesantāku un piedzīvojumiem bagātāku. Skolēnu domes aktīvisti organizē un atbalsta dažādus skolas  pasākumos, kā, piemēram, Zinību diena, Netradicionālās modes asambleja, Sporta diena, Skolotāju diena, “Superpuika un Supermeitene” un citus. Kā arī priecējam mūs jaukos skolotājus ar mīļiem apsveikumiem Skolotāju dienā, Ziemassvētkos un citos svētkos. Ja arī tu vēlies iesaistīties Skolēnu domes aktivitātēs, vai tev ir kādas idejas, kā mūsu skolas dzīvi padarītu vēl interesantāku, droši nāc pie mums uz Skolēnu domes telpu 20.kab.(4.-6.korp.)

Domes nolikums - Šeit