Skolas zēnu koris un meiteņu koris"'Rudzupuķe"' piedalījās Vidzemes skolu dziesmu dienā"Brāli, brāli, skani tāli"

26. maijā mūsu  skolas zēnu koris un meiteņu koris"'Rudzupuķe"' piedalījās Vidzemes  skolu dziesmu dienā "Brāli, brāli, skani tāli" Gulbenes novadā,no kurienes nāk mūsu izcilākie kordiriģenti  dvīņu brāļi Imants un Gido Kokari.

Pirms lielās dziedāšanas katram korim bija jānoformē savs kora karogs, jāpiedalās četrās radošajās darbnīcās, iepazīstot Gulbenes ievērojamās vietas. Visas darbības bija jāiemūžina fotogrāfijās . Kad uzdevumi bija paveikti, tapa skaistas piemiņas bildes, kuras jau dienas nogalē tika uzdāvinātas koru vadītājiem.

Pēc tam kori devās uz Lejasciema estrādi iemēģināt koncerta programmu. Kopā skanēja vairāk kā 800 dziedātāju balsu no 22 koriem, koncertā piedalījās arī Madonas un Gulbenes pūtēju orķestri.Interesanti,ka koncertu vadīja arī dvīņu māsas.Koru virsdiriģents bija Imanta Kokara dēls- Uldis Kokars.

Pēc labi padarīta darba bija jautra ballēšanās un kopīga zupas ēšana.

Nākošajās gadā šāds pasākums notiks Alūksnē,lai atkal kopā aicinātu skolu korus un viņu diriģentus.

Paldies kora dziedātājiem par izturību dziesmu dienā un visa mācību gada garumā!

Koru vadītājas Anda Tomsone un Ingūna Gruntmane