Skolotāju diena 2022

Skolotāju diena

Diena, kad skolēni atkal uz skolu dodas ar ziediem, ir Skolotāju diena. Skanot mūzikai skolas gaiteņos, šajā īpašajā dienā skolā ieradās arī vecāki un vieslektori, dažādu interesantu profesiju pārstāvji, lai iejustos skolotāju lomā, iepazīstinot ar savām profesijām.

Tikmēr skolotājas baudīja Brantu muižas godu saimnieces Ilzes Briedes sarūpēto cienastu, apguva pirts rituālus un skrubīšu gatavošanu no dabas materiāliem.

Svētku diena izdevusies! Sirsniņās prieks un labsajūta! Sakām LIELO PALDIES visiem vecākiem un vieslektoriem par drosmi iejusties skolotāju lomā.

Skaistu, saulainu dienu visiem skolotājiem!

p.s. pēc pavadītās stundas ar skolēniem, viena mamma teica: “tagad tik ļoti saprotot skolotājus!” :)