Mēs esam Latvija!

Latvija

Ar vārdos neizsakāmu gandarījumu un mīlestību esam pavadījuši šo pirmssvētku dienu, sagaidot ciemiņus no seniora vīru kora “Baltie bērzi”.

Īpašs paldies par dvēselisko uzrunu un klātbūtni Valmierai un Latvijai nozīmīgajai personībai Ivaram Brieža kungam. Paldies par vērtīgo dāvanu! Paldies par Latviju!

Paldies diriğentei Ingai Zirnei, koncertmeistarei Līgai Ivānei par sirsnību un atsaucību! Koncerts izskanējis ar stāvovācijām!

Paldies mūsu drosmīgajiem zēniem no zēnu kora, diriğentei Anda Tomsone par paraugu un tradīciju turpināšanu, satiekoties dažādām paaudzēm!

Paldies mūsu audzinātājām un skolēniem par svētku noskaņas radīšanu klasēs, patriotisma veicināšanu un mīlestību pret savu valsti!

4.maijā pacelsim karogus, uzklāsim baltus galdautus un svinēsim Latviju!