Liels PALDIES vecākiem par sarūpētajām dāvanām!

Drosmes kaste

Šodien (12.10.2022) jauks pārsteigums Vidzemes slimnīcas bērnu slimību nodaļas mazajiem pacientiem – saņēmām tā-ā-ādu! papildinājumu Drosmes kastei!

(Šī kaste, kā zināms, irtāda brīnumaina lieta, kas piepildīta ar daudzām, mazām mantiņām, kas katra spēj darīt lielas lietas. Par godam izturētu injekciju vai sāpīgu procedūru, mazais pacients no Drosmes kastes drīkst izvēlēties sev kādu dāvaniņu, to ņemt uz mājām un atcerēties ārstēšanos slimnīcā ar drusku priecīgāku prātu).
Kā pastāstīja daudzo dāvanu atvedēja, Valmieras Pārgaujas sākumskolas direktora vietniece Ilona Jansone, piepildīt Drosmes kasti izvēlējušies paši bērni Labo darbu nedēļas ietvaros. “Mums ir paši sirsnīgākie bērni un paši atsaucīgākie vecāki!” atgādina
I. Jansone
Mazo pacientu un personāla vārdā Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolēniem sirsnīgu paldies par lielisko labo darbu teic nodaļas virsārste Irina Krastiņa, visiem atsaucīgajiem labdariem novēlot stipru veselību un labas sekmes mācībās.

Pārpublicēts no Vidzemes slimnīcas Facebook konta