3.c klases sportiskās aktivitātes un pirmie iespaidi par projektu "Sporto visa klase" žurnālā ,,Sīrups”

Izveidots Pirmdiena, 18 Janvāris 2016 08:24
  Pēc žurnāla ,,Sīrups ” žurnālistes I.Svarenas lūguma 3c klases audzinātāja, vecāki, skolēni , dalījās iespaidos, un, sniedza nelielas intervijas, par 1.semestra aktivitātēm projekta ,,Sporto visa klase” ietvaros.
  Skolēniem un komandas kapteinim bija jāatbild uz jautājumu par pēdējā laika kuriozāko, smieklīgāko notikumu ,par to ,kas paveikts pēdējā mēneša laikā un kā patlaban jūtas projekta dalībnieki.
  Savukārt Emīlijas mamma atbildēja uz jautājumu ko viņa cer sagaidīt no projekta un kas ir šajā laikā mainījies meitas dzīvē.

Neliels ieskats atbildēs, ko sniedza skolēni un arī attēli par sportiskām aktivitātēm:

Sagatavoja skolotāja Tonija V.