Sveicam skolotāju dienā!

Izveidots Ceturtdiena, 29 Septembris 2016 12:40

Attēlā 4. C klases Amandas Kārkliņas „Gudrības ābols”

Ir tapusi pirmā radošo darbu izstāde „Gudrības āboli”, ko darinājuši 4. klašu audzēkņi vizuālās mākslas stundās. Skolēniem darba procesā bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem: Kur es iegūstu dažādas gudrības? Vai tās var „atrast” latviešu valodas, matemātikas, sporta, mūzikas , dabas zinības  u.c. stundās?  Vai būt gudram ir labi? Vai centība palīdz iegūt gudrības? u.tml.

Skola ir viena no svarīgākajām vietām, kur uzkrājam dažādas, dzīvei nepieciešamās GUDRĪBAS. Tāpēc pirmā izstāde ir veltīta skolotājiem, sveicot SKOLOTĀJU DIENĀ! Gribētos, katram no viņiem, novēlēt - dažādas GUDRĪBAS pašiem gūt un daudz GUDRU skolēnu katrā klasē!

Vizuālās mākslas skolotāja Ilona Mežinska