Masku balle

Izveidots Ceturtdiena, 15 Decembris 2016 13:54

8.decembrī 4. – 6.klašu skolēniem bija masku balle. Ierasties vajadzēja maskās. Tās bija ļoti dažādas.  Lielākā daļa meiteņu bija uzlikušas sejas maskas, bet dažiem bija arī krāsotas sejas.

Diskotēkā bija skaļa mūzika un dažādu krāsu gaismas. Zāle bija skaisti izdekorēta. Dejotāju bija daudz. Visi dejoja, cik vien spēja. Drīz vien arī mēs ļāvāmies, lai mūzika mūs pārņemt, un devāmies dejot.

Zālē bija ļoti karsts, tāpēc ik pa laikam mēs devāmies uz klasi atvēsināties. Klasē mēs vienkārši runājāmies un atpūtāmies. Bija klusāks nekā zālē, kur bija diezgan daudz dejotāju un liels troksnis. Visi gribēja kārtīgi izdejoties, jo tik bieži tādas iespējas nav, lai gan šī bija jau otrā diskotēka mūsu skolā.

Mēs arī dejojām, un daži puiši uzlūdza meitenes. Tas bija jauki. Skaļā mūzika kopā ar krāsainajām gaismām bija lieliska. Mums ar Madaru ballīte ļoti patika! Gribētos tādu vēlreiz.

Marta Kazaka un Madara Papova  no 4.a klases.

Skolotāja Ilona Ozoliņa.