3.c un 3.d klases rudens ekskursija

Izveidots Otrdiena, 26 Septembris 2017 17:44

Saulainā 20.septembra rītā 3.c un 3.d klases devās izzinošā ekskursijā uz Starptautisko lidostu „Rīga”, Rīgas aviācijas muzeju, enerģētikas muzeju un ražotni „Rāmkalni”.

Lidosta „Rīga” iejutāmies pasažieru lomā un ar tās autobusu devāmies iepazīt lidostas plašumus. Vērojām lidostas darbinieku ikdienas pienākumus par kuriem mums sīkāk pastāstīja gids. Lidostas teritorijā atrodas Ugunsdzēsēju depo, lai sniegtu palīdzību, ja gadījumā izceltos ugunsgrēks ātri to varētu novērst.

Ne tikai aplūkojām jaunos lidaparātus, kas turpat pacēlās un nolaidās, bet blakus lidostai – Aviomuzejā, redzējām vecus, bet ļoti dārgus lidaparātus.

Turpinājumā par elektroenerģijas ražošanu Latvijā; elektrības nepieciešamību un izvairīšanos no bīstamām situācijām.

Ekskursijas noslēgumā vērojām un baudījām kā top Latvijā audzētu augļu un ogu dažādi izstrādājumi. Redzējām kāds roku darbs darbiniekiem ir jāiegulda ik dienas ražošanas cehā, ražojot veselīgos un gardos produktus – sukādes, pastilas, konfektes un sulas. Šie visi veselīgie un dabīgie gardumi top ražotnē „Rāmkalni”.

Skolotājas Baiba Frinde un Inga Paegle