Akcijas "Atpakaļ uz skolu" ietvaros, skolā viesojas Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas ekspertes Ievas Jekševicas

Izveidots Piektdiena, 18 Mai 2018 13:12

Akcija "Atpakaļ uz skolu 2018" norisinājās no 19. marta līdz 11. maijam. Tās laikā ES institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti devās uz Latvijas izglītības iestādēm, lai ar jauniešiem dalītos savās zināšanās par Eiropas Savienību un tās aktualitātēm. 11.maijā šīs akcijas ietvaros  notika Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas ekspertes Ievas Jekševicas vizīte Valmieras Pārgaujas sākumskolā.

Akciju „Atpakaļ uz skolu” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar  jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.