Labo darbu nedēļa 1.a klasē

Drukāt
Izveidots Ceturtdiena, 18 Oktobris 2018 15:07

  Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā “Labo darbu nedēļa” – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

   Arī mēs ar visu klases kolektīvu vienojāmies paveikt savu labo darbiņu, devāmies apciemot Valmieras dzīvnieku patversmi un nogādājām sunīšiem un kaķēniem dažādus gardumus, spēļmantiņas.

  Mūsu apciemojums patversmē nebija vien pārtikas un mantiņu nogādāšana dzīvnieciņiem, tā bija mīļuma, gādības un sirsnības pilna diena. Pozitīvās emocijas, mīļumpilnās bērnu actiņas un gaviles, kad suņuki metās rotaļās ar bērnu atnestām mantiņām.  Ir tik svarīgi bērniem mācīt atbildību un rūpes par mazākiem, neaizsargātiem.  Esam bezgala lepni par klasesbiedru Alanu un viņa ģimeni, kuri kļuva par, viena no patversmē esošajiem sunīšiem, saimniekiem. To savstarpējo pievilkšanos, sunīša uzvedību, kas bija redzama starp viņiem, pat nav iespējams ar vārdiem pārstāstīt. No malas skatoties tā vien likās, ka ir satikušies seni draugi, kas bija uz mirkli šķirti. Suņuks izvēlējās savu jauno saimnieku.  Pēc bērnu teiktā: “Visi nu esam krustvecāki  jaunajam Alana suņukam!” Mums ir neaprakstāms prieks par tik īpašu labo darbu! 

  Darot kopā mēs spējam izdarīt daudz vairāk kā pa vienam. 

Labestība ir vienīgais ietērps, kas nekad nenonēsājas! /Toro/

Sagatavoja klases audzinātāja D. Allika

Autortiesības © 2019 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator