Pasākums Valmieras bibliotēkā

Izveidots Otrdiena, 05 Novembris 2013 12:51

23. oktobrī mēs ar Raineru no 4.b klases devāmies uz Bērnu žūrijas pasākumu, kas notika pilsētas bibliotēkā. Skolotāja mūs palaida desmit minūtes ātrāk no stundas, lai mēs varētu paspēt uz pasākumu. Mācību stundas beidzās tieši tad, kad sākās pasākums.

Kad nonācām bibliotēkā,  nolikām virsdrēbes ģērbtuvē, apsēdāmies un gaidījām, kad sāksies pasākums. Vispirms mums parādīja Lasāmkoku. Tas ir tāds koks, kurā  var lasīt virtuālās grāmatas. Lasāmkoks ir sadalīts atbilstoši  bērnu vecumiem.  No pirmskolas vecuma līdz pieaugušo grāmatām. Ir iespēja arī aizpildīt Bērnu žūrijas anketu.

Mēs izmēģinājām aizpildīt anketas, tikai atbilžu vietā ierakstījām vārdu ‘tests’.

Bija arī smieklīgs gadījums, jo tur bija jautājums- kāda veida grāmatas tev vislabāk patīk lasīt? Atbildē bija jāieraksta - tests.

Kad bijām aizpildījuši anketas, notika konkurss, kurā sacentās divi bērni.  Trīs minūšu laikā vajadzēja sasmērēt pēc iespējas vairāk siermaizītes. Kad laiks pagāja, bija neizšķirts un viss siers bija uzlikts uz maizēm.

Tad mēs ēdām garšīgās  maizītes. Pasākums beidzās, un visi devās mājās.

Man ļoti patika šis pasākums.

Dāvis Krasts 4.b