Ledus gladiatori 2014. Treniņi sākušies

Izveidots Pirmdiena, 20 Janvāris 2014 14:13

Jau trešo ziemu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinās lielākās Latvijas skolu slidošanas sacensības „Ledus gladiatori”. Trešajā sezonā savas slidošanas iemaņas pilnveidos vairāk kā 70 klašu komandas no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm- no mūsu skolas sacensībām pieteiktas 6.b un 5.a klases.

Lai veicinātu bērnu un jauniešu vispusīgu attīstību, SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” (VOC) projekta "Ledus gladiatori" ietvaros šajā sezonā veidos īpašu „Ledus gladiatoru” mājas darbu. Mājas darba norisē, paralēli dalībai oficiālajos slidošanas treniņos,komandas tiks mudinātas uzlabot savas prasmes kādā citā sporta veidā. 2013/14. gada sezonā mājas darbs būs tieši saistīts ar florbolu.

Lai mums veicās!