Vācu valodas stundas 6. klasēs

Izveidots Piektdiena, 14 Februāris 2014 08:54

Vācu valodas stundas 6. klasēs

Mūsu skolā otrdien atkal viesojās praktikante no Vācijas.Šoreiz L.Thiem vadīja stundas 6.klašu skolēniem,
kuri izvēlējušies mācīties vācu valodu.Stundas sākumā katrs skolēns nosauca savu vārdu un iepazīstināja pārējos ar savu hobiju.
Tad skolēni uzdeva jautājumus viesskolotājai ,un viņa pastāstīja skolēniem par savu ģimeni,draugiem un hobijiem.
  Mēs uzzinājām,ka viņai ļoti patīk Latvija ,tās daba un cilvēki.
  Tad skolēni risināja krustvārdu mīklas un iepazinās ar Vācijas produkciju,kura ir pieejama arī Latvijā.
  Skolēniem visvairāk patika dziesma, kuru viņi iemācījās un nodziedāja kopā ar skolotāju.
Stundu beigās mēs visi kopā pateicāmies skolotājai un novēlējam viņai veiksmīgu atpakaļceļu uz mājām,
jo viņai beidzas prakses laiks Latvijā.

Sagatavoja: skolotāja Tonija Vasere