Diskotēka slidotavā

Izveidots Pirmdiena, 15 Oktobris 2012 09:33

Par panākumiem konkursos pagājušajā mācību gadā 1-3.klašu ansamblis, popgrupas ,,Dadži” un ,,Pārgaujēni”  3.septembra svinīgajā pasākumā saņēma  dāvanu no pilsētas domes- dāvanu karti ,,Diskotēka slidotavā”.  Tas bija liels pārsteigums un prieks! Uzreiz slidošanai izvēlējāmies 10.oktobri.

Par lielajām meitenēm nebija šaubu- viņas slidos, jo visas ir izgājušas slidotapmācību 4.klasē, bet mazie otrklasnieki reti kurš bija iepriekš slidojis. Tomēr pierādījās, ka arī mazie visu var.

Slidojām veselu stundu no 19.30-20.30. Bija jau kāds klupiens un kritiens, bet prieks un sārtums vaigos ziedēja visiem! Laiks paskrēja nemanot, un pirmais jautājums, velkot nost slidas , daudziem  bija : ,,Tēti, vai mēs rīt atkal atbrauksim?”

Visu Pārgaujas sākumskolas dziedātāju vārdā gribam teikt paldies pilsētas domei par jauko dāvanu, Olimpiskajam centram par viesmīlību, vecākiem par atbalstu un līdzāsbūšanu!

Lai šajā mācību gadā atkal mums izdotos dziedāt tikpat skaisti un skanīgi, saņemt  godalgotas vietas dažādos konkursos!

Mūzikas metodiskās kopas vadītāja Ginta Pandalone.