Cienījamie vecāki!

23.03.2020 uzsākam attālināto mācību procesu.

Pirmdienās e-klasē saņemsiet mācību darba plānojumu vienai nedēļai .

1)Katrā mācību stundā arī būs paredzētās tēmas ieraksts un sīkāks skaidrojums (ja tas nepieciešams),ko redzēsiet e-klases dienasgrāmatā.

2)Ņemot vērā, ka ģimenē ir vairāki skolas vecuma bērni, kā arī daži vecāki strādā attālināti,skolēni mācību darbu var veikt nedēļas ietvaros.

3)Konsultācijas notiek klašu Watsapp grupās, kurās pieslēgti arī mācību priekšmetu skolotāji, vai telefoniski, vai e-klases pastā.

4)Konsultācijas priekšmetu skolotāji sniegs tajās dienās, kad pēc stundu saraksta ir šī stunda no pl.9.00-13.00. Lūgums vecākiem palīdzēt saplānot bērnam laiku darbu izpildei.

5)Ja skolēns kāda iemesla dēļ nevar piedalīties attālinātā mācību procesā, ziņojiet klases audzinātājai.

6)No 23.03.-14.04.2020.e-klasē visiem tiek piešķirtas ”Ģimenes komplekta” iespējas. Ja vajadzīga palīdzība ar e-klasi saistītajos jautājumos, zvanīt direktora vietniecei Ilzei Bricei, tālr.26460382

7)Ja vēlaties noskaidrot jautājumus par mācību procesu, zvanīt vai rakstīt direktoram Viktoram Litauniekam,tālr.28305394, direktora vietniecei Velgai Krievai, tālr.26312202

Atceramies, ka mēs visi šo darbu veicam pirmo reizi. Katram jaunam procesam vajadzīgs adaptācijas periods.

Mīļie vecāki! Uztveram šo attālināto mācību procesu atbildīgi! Atbalstām savu bērnu un arī skolotāju!

Mēs visi kopā to spēsim!

Skolas vadība.