Programmas “Putni un mēs” otrais šīs sezonas uzdevums

Izveidots Trešdiena, 07 Novembris 2018 14:15

Paldies 3.b klasei par oktobra mēneša uzdevuma izpildi. Ar padarīto varat iepazīties vides stūrītī “Putni un mēs”.

Klāt otrais šīs sezonas uzdevums.

Kopīgi veidosim sienas žurnālu ar nosaukumu – “Putnu dzīve novembrī”

Žurnāla saturs:

• Sastopamās putnu sugas novembrī. (foto un neliels putnu sugas apraksts);
  • Putnu barošanas sezonas atklāšana (varbūt gan skolā, gan individuāli mājās). Nofotogrāfē, veido nelielu putnu barotavas aprakstu, ēdienkarti un parādi aktīvākos apmeklētājus.
  • Novēro ko interesantu putnu dzīvē, nofotografē un veido nelielu aprakstu.
  • Nofotogrāfē kādu putnu un izdomā foto interesantu nosaukumu.
  • Putnu būrīšu tīrīšana. (To vēl var paspēt. Iztīri kādu putnu būrīti, veic nelielu izpēti un apraksti, nofotografē saturu.)

Izvēlies kādu tev patīkamu un izdarāmu darbiņu. Izdari to un līdz 26.novembrim iesūtot uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai iesniedz savai klases audzinātājai. Kopīgi izveidoto sienas žurnālu varēs aplūkot skolas mājas lapā un skolas bibliotēkā.

Esi vērīgs, uzmanīgs un ieinteresēts, tad ieraudzīsi daudz interesanta sev apkārt!

Darboties aicina skolotāja Agnese Neija