Karjeras stunda (Foto)

Izveidots Otrdiena, 04 Oktobris 2016 08:42

3.oktobrī pie skoliņas lielajā stāvlaukumā ieripoja smagās automašīnas un autobuss, lai 1.b un 4.b klasēm radītu priekšstatu par tālbraucēja šofera profesiju. Bērni tika iepazīstināti ar iespaidīgiem spēkratiem. 1.b klases skolnieces Montas tētis un 4.b klases skolnieces Nikolas tētis sīki izstāstīja bērniem, kādas zināšanas ir vajadzīgas tālbraucēja šoferim. Izrādās, ka ir nepieciešamas gan matemātikas, gan latviešu valodas, gan svešvalodu, gan ģeogrāfijas zināšanas. Bērniem tika pastāstīts par lielo atbildības nastu pārvadājot vērtīgu kravu vai vadot autobusu, kurā sēž iekšā daudz cilvēki.

Bērniem bija iespēja pasēdēt varenajā mašīnā pie stūres. Viņi apskatīja tālbraucēju šofera “guļamistabu”, kas atrodas turpat aiz stūres. Bija iespēja izbaudīt lielās kravas piekabes plašumus, kā arī viņus izvizināja ar ērto autobusu.

Paldies Montas, Nikolas tētiem, kā arī pieaicinātai komandai!

Skolotāja Agnese Neija