1.d klases pirmā ekskursija

Izveidots Otrdiena, 18 Oktobris 2016 11:35

11.oktobra rīts pienāca vēss, bet saulains. 1.d klases skolēni kopā ar 1.a klases skolēniem devās savā pirmajā ekskursijā uz Līgatni. Līgatnes Amatu mājā skolēni uzzināja par papīra izgatavošanu ar rokām, vēlāk arī paši gatavoja šādi papīru. Tas visiem ļoti patika. Bija jābūt pacietīgiem, nesteidzīgiem, lai papīrs veiksmīgi izveidotos.

Pēc papīra gatavošanas, devāmies Līgatnes apskatē pa taciņām, tiltiņiem, gar skaistajiem alu un klinšu veidojumiem. Skolēni iepazina alu izveidi Līgatnē, ieraudzīja un uzzināja stāstus par papīrfabrikām, arī ieraudzīja koku namus, celtus papīrfabriku strādniekiem, sasveicinājās ar papagaili. Centra dīķī mūs priecēja gulbju pāris, kas bija prasīgi pēc maizītes.

Arī mums bija savs pikniks - pusdienu pauze.
Vēl mās devāmies uz Līgatnes dabas takām, apskatījām tur dzīvojošos meža iemītniekus - pūces, stirnas, alni, mežacūkas, lapsu, lāčus u.c. Ir jauki iepazīt Latvijas dabu un uzzināt daudz jaunu!

Klases audzinātāja Dace