1.d klasē uzzina par profesijām

Izveidots Otrdiena, 18 Oktobris 2016 11:44

30.septembrī, kad skolā atzīmēja Skolotāju dienu, uz stundu pie 1.d klases skolēniem ieradās Austra mamma.Bija jautājumi: kas ir karjeras dienas? Kas ir profesijas? Viņa mazos skolēnus iepazīstināja ar dažādām profesijām. Notika saruna par skolēnu vecāku profesijām, lai pēc tam tās uzzīmētu.

12.oktobrī uz mūsu klasi atnāca Nika mamma. Viņa iepazīstināja skolēnus ar savu tik neparasto, bet ļoti nepieciešamo profesiju -  centrālās sterilizācijas nodaļas darbiniece. Skolēni redzēja dažādus medicīnā nepieciešamos instrumentus, kurus izmanto dažādās slimnīcas nodaļās, arī operācijās, un redzēja tērpu - spectērps, kurš obligāti jāuzvelk katru reizi jauns, mazgājot, tīrot un fasējot instrumentus. Skolēni varēja uzdot dažādus medicīniskus jautājumus, kā arī uzzināt par slimnīcu.

Paldies šīm mammām!
  Veidojot karjeras dienu instalāciju, atnesot uz skolu dažādus instrumentus, kurus var izmantot dažādu profesiju pārstāvji, skolēni domāja: ES BŪŠU...pārdevēja, celtnieks, frizieris, ārsts, vetārsts, šoferis, utt.

Klases audzinātāja Dace