Zīmēšanas konkurss „Mana Latvija”

Izveidots Trešdiena, 11 Janvāris 2017 11:15

Foto: Rūtas Luīzes Lazdinskas skice konkursam „Mana Latvija”

Latvijas Banka aicināja skolas piedalīties bērnu zīmējumu konkursā "Mana Latvija". Tā bija iespēja bērnam kļūt par Latvijas eiro monētas dizaina autoru un tādejādi piedalīties dāvanas veidošanā Latvijai 100 gadu jubilejā.

Arī mūsu skolā, 4.–6. klašu audzēkņiem, kam grafiskie darbi un radošums ir „stiprā puse”, tika piedāvāts izstrādāt skices konkursam. Bet, darba rezultātā, tika izvēlētas veiksmīgākās skices un konkursam tika nosūtīti Aļesjas Kovaļovas un  Martas Kazakas (4.a klase), Sofijas Ecmanes un Anetes Evertes (5.a klase), Dārtas Alises Demiteres un Rūtas Renātes Demiteres (5.d klase), Rūtas Luīzes Lazdinskas un Undas Barisas (6.b klase) radošie darbi. Vēlēsim meitenēm veiksmi un gaidīsim rezultātus!

Vizuālās mākslas skolotāja Ilona Mežinska